آفتاب

لینک های مفید آفتاب

لینک های گالری ها

نمایش ۱ تا 25 از ۱۵ مقاله

موزه‌ی هنرهای وب به منظور ارتقاء دانش طراحان وب تأسیس شده است. از طریق این سایت ابزارهای الکترونیکی استفاده شده در اختیار دیگر علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت. در قسمت‌های مختلف این سایت با چگونگی حرکت ، کارکردن ، ثابت ماندن و تغییر کردن اشیاء در یک صفحه وب آشنا می‌شوید. برخی از خدمات این سایت عبارتند از: فروشگاه ، مدیر ، تور راهنما ، منابع و دستیار.این سایت به معرفی موزه‌ی هنر متروپلی‌تن اختصاص دارد. در این سایت علاقه‌مندان می‌توانند عکس مجسمه‌ی خدایان را که در نکرآیلند در سیصد مایلی شمال غربی‌هاوایی پیدا شده است ببینند. احتمالاً از این مجسمه در مراسم عبادت استفاده می‌کردند. برخی از خدمات این سایت عبارتند از : ۱- نمایشگاه‌های ویژه.۲- فروشگاه موزه متروپلی تن. ۳- حوادث و برنامه‌ها . ۴- جستجو ، یادگیری و تاریخ هنر.این سایت مربوط به گالری ملی هنری می‌باشد. این گالری در واشنگتن واقع شده است. از طریق این سایت علاقه‌مندان می‌توانند برای بازدید از گالری برنامه‌ریزی کنند و حتی از امکاناتی نظیر پارکینگ و رستوران این گالری مطلع گردند. از خدمات این سایت می‌توان به نقاشی‌های امریکایی ، پورتره‌های اواخر ۱۷۰۰ تا ابتدای ۱۸۰۰‌ ، امپرسیونیسم در اواخر ۱۸۰۰ تا اوایل ۱۹۰۰‌ ، نقاشی‌های بریتانیایی ، آکادمی سلطنتی هنر...این سایت مختص به موسسه‌ی خیریه‌ی موزه‌ی تواستر می‌باشد. این موسسه ، موزه‌ای از تواسترها تشکیل داده است.علاقه‌مندان می‌توانند توسترهای خود را هدیه کنند. خبرنامه ، هدایا ، اسباب بازی ، بخش پرسش و پاسخ ، میزگرد بحث و توسترهای متفرقه و هم‌چنین تاریخچه‌ی تشکیل این موسسه و برخی از اهداف آن در دیگر قسمت‌های‌ این سایت قابل دسترس می‌باشد.این سایت به معرفی گالری و قاب‌سازی می‌پردازد. از طریق این سایت با کارهای هنری مختلف آشنا شده و می‌توانید در صورت تمایل آنها را تهیه‌نمایید. کارهای چاپی و پوستر هنرمندان و کارهای خانگی وتهیه‌ی کاتالوگ در دسترس علاقه‌مندان می‌باشد. معرفی هنرمندان ، تماس با ما ، مشارکت در فروش ، برنامهٔ اجاره بها ،هنر ، مسیرها به طرف آرتیزان از خدمات این سایت است که به شکل لینک در دسترس قرار می‌گیرد.

کتابخانه و گالری Chester Beatty در باغ قلعه دابلین در مرکز شهر واقع شده است. این سایت دارای گالری عکس نیز می باشد.

گالری هنر در سال ۱۹۹۵ تاسیس شده است. این گالری فعالیتهای فرهنگی برای کودکان نیز می کند.این سایت یک گالری مجازی است که در مورد هنر و گالری‌های هنری و هنرمندان به علاقه‌مندان اطلاعات می‌دهد. مجموعه‌ی آثار هنری اصلی‌ ، موزه‌های معروف از سراسر دنیا و کارهای هنری برای فروش از طریق این سایت به آسانی در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. موزه‌های امریکا ، گالری‌ها ، آموزش و مدارس ،هنرمندان ، نشریات ، آژانس‌ها و خانه‌های حراجی از خدمات این سایت به‌شمار می‌آید.گالری هنری مژده فعالیت خود را در زمینه هنرهای تجسمی از سال 1377 زیر نظر مژده طباطبائی آغاز نموده است. نمایشگاههای برگزار شده در طی این مدت شامل نمایشکاههای انفرادی و گروهی در زمینه های نقاشی رنک و روغن، آبرنک، مینیاتور، مداد رنگی، آکریلیک، صنایع دستی، آثار هنری فلزی، سرامیک، کلاژ، خوشنویسی، آثار دکوراتیو، نقش برجسته، سفال و .... بوده است.نمایش و فروش آثار هنری از قبیل تابلوهای نقاشی و خطاطی، مجسمه سازی، عکاسی، شیشه، شمع سازی، هنرهای تجسمی و ... در صورت تمایل برای معرفی آثار هنری و صنایع دستی خود با شماره تلفن ۷۷۶۵۶۲۲۳ـ۵ (شرکت زاویه) تماس حاصل نمایید.

سایت گالری اویسی شامل زندگینامه، حوادث و اخبار، گالری آن لاین و غیره می‌باشد.گالری هنری استاد کریمی شامل انواع آثار هنری و ارزشمند نقاشی از استاد کریمی هنرمند نقاش ایرانی می‌باشد.نمایش ۱ تا ۲۰ از ۱۵ مقاله