مرد متولد مهر

او واقعاً مار خوش خط و خالی است، اما معمولاً به بهترین روش ممكن، رفتار می‌كند. مرد متولد برج مهر مثل شوالیه‌ای است كه در زره می‌درخشد و با اسب سفید جنگی، دوشیزه‌های گرفتار مخمصه را نجات می‌دهد. او حتی در قرن بیست و یك هم رنگ و بوی عشق مؤدبانه را فراموش نكرده است. اگر ببیند عجوزه‌ای، دوشیزه‌ای را تهدید می‌كند، می‌داند چه كار كند. (مطمئن باشید فرار نخواهد كرد). او جذاب و استثنائی به نظر می‌رسد و كلكسیونی از ادكلن و عطر دارد. به یك مرد متولد برج مهر كه می‌شناسید، فكر كنید. آیا زیادی شیك و ظریف نیست؟


این مرد دوست داشتنی، سیاستمدار بزرگی است. او از ناراحت‌كردن دیگران متنفر است. در واقع او طوری رفتار می‌كند كه ثابت كند زمان احترام به بانوان (شوالیه گری) به پایان نرسیده است. وی كسی است كه در اتوبوس و مترو بلند می‌شود تا شما بنشینید. او خیلی با نزاكت است. اگر با این شوالیه مهربان ازدواج كنید، گرچه از نظر شما همیشه جذاب خواهد ماند، اما به شكلی محسور كننده با همه دوشیزه‌ها مؤدبانه رفتار می‌كند. او بی‌وفا نیست، فقط نمی‌تواند هیچ صورت زیبائی را نادیده بگیرد.


جز لاینكف وجودی او این است كه می‌خواهد زیبا و جذاب به نظر برسد. اگر پول داشته باشد لباس‌های سفارشی و پیراهن‌ها ابریشمی از جنس عالی می‌پوشد. نه به این دلیل كه آنها نشانه موقعیت اجتماعی هستند، بلكه او كسی است كه عاشق بهترین‌ها است.


از آنجا كه عنصر وجودی او هواست احساسات او بیشتر از ذهنش سرچشمه می‌گیرد تا از قلبش. او فكر می‌كند چون ستاره‌اش ونوس است، پس سرا پا عشق و شور است و نمی‌خواهد بپذیرد كه گاهی رفتار سردی دارد. مردان مثبت متولد برج مهر جذاب هستند ولی مردان منفی می‌توانند،‌ نا‌مرتب كثیف، بی‌ادب، هرزه و نفرت‌انگیز باشند.


پدر متولد مهر فداكار است. وی به نوازد علاقه زیادی ندارد چون دایماً باید تر و خشك شود. اما وقتی آنقدر بزرگ شود كه زبان باز كند، مورد علاقه بابا خواهد بود راستی یادتان نرود شاید وقت زیادی را به بچه اختصاص ندهد و ترجیح بدهد به جای بازی با بچه، یك گیم گلف یا یك دست تنیس بازی كند. او همان كسی است كه شما می‌خواهید.

زن متولد مهر

زن متولد برج مهر مثل هلویی است كه روی دو پا راه می رود. برخی از متولدین مهر آنقدر زیبا هستند كه نفس آدم بند می آید. البته شاید روزی عجوزه ای پیر، مخوف و عجیب و غریب هم در بین آنها پیدا كنید. ( شك نكنید او هم فكر می كند كه زیباست. ) دختران متولد این برج قشنگترین دختران در كهكشان راه شیری هستند. آنها طبیعت زیبایی دارند.


دختر متولد برج مهر طوری لباس می‌پوشد كه هم چیز با هم بخواند. او شیك است، حتی اگر شلوار جین كهنه‌ای بپوشد، مطمئن باشید كه تمیز است و به پلیور یا تی شرتی كه می‌پوشیده، می‌آید. او شیفته مد است تا جائی كه گاهی طراح لباس می‌شود.


او از مصاحبت دیگران لذت می‌برد و ندرتاً زمان زیادی را به تنهائی می‌گذارند. اگر تنها زندگی كند (كه دور از انتظار است) دوستان زیادی دو و برش دارد. او از جهاتی به زن متولد مرداد شبیه است. زن متولد مهر می‌خواهد تا جائی كه ممكن است با كمترین زحمت، از میهمان‌ها به بهترین نحو پذیرائی كند. (او حتی بیسكویت را در ظروف لوكس سرو می‌كند)


اگر روزی با دختری روبرو شوید كه بوی خوب شیرینی می‌دهد مطمئن باشید كه متولد برج مهر است. او عاشق بوی شیرینی است. اگر می‌خواهید به قلب او راه پیدا كنید یك شیشه عطر و یك دسته گل به او هدیه دهید. فراموش نكنید كه رنگ گلبرگ‌ها با رنگ بسته عطر جور باشد. او از هماهنگی رنگ‌ها لذت می‌برد. این دختر معمولاً یك دسته گل نزدیك سوراخ بینی‌اش می‌گیرد.


اگر روزی او را با كثیف‌ترین و ژولیده ترین لباس‌ها دیدید، بدانید كه او حتماً دچار بحران شده است (مگر آنكه همیشه همین‌طور باشد) و مشكل اصلی او بگو‌مگو با شریك زندگی است.


زن متولد این برج ذاتاً مادر نیست هرچند كه بیشترین تلاشش را می‌كند. با این همه او مادری است كه یك دفعه ناپدید می‌شود. زن مهر باید یاد بگیرد كه مهر و محبت را از خانه شروع كند. در مواقع نادر كه در خانه به سر می‌برد مادری دوست داشتنی است. وقتی بچه‌ها زبان باز می‌كنند، خوشحال‌تر می‌شود. او بچه‌ها را از سنین پائین با كتاب آشنا كرده و از ذهن آنها ذهنی خلاق می‌سازد. وی بهترین لباس‌ها را به تن خود و بچه‌ها می‌كند. بو، مهم‌ترین چیز مورد توجه اوست حتی بوی بد نوزاد هم او را اذیت می‌كند و مجبور می‌شود نزدیك لگن بچه دستگاه تهویه هوا كار بگذارد.