آفتاب: معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با اشاره به افزایش تعداد اعضای شورای شهر تهران از ۱۵ نفر به ۳۱ نفر گفت: باید تا ۱۲ شهریور ماه طبقات نهم و دهم ساختمان شهرداری به شورا تحویل داده می‌شود.

محمد هادی ایازی با اعلام اینکه دفتر شهردار تهران از طبقات فوقانی ساختمان شورای شهر تهران تخلیه و منتقل می‌شود، گفت: با توجه به مصوبه شورای شهر تهران و افزایش تعداد اعضا از ۱۵ نفر به ۳۱ نفر، طبقات نهم و دهم ساختمان ضلع جنوبی شورا تخلیه می‌شود و در اختیار اعضای جدید قرار خواهد گرفت.

ایازی افزود: اعضای جدید شورای شهر تهران به فضای جدید برای ایجاد دفتر کار نیاز دارند و صحن اصلی شورای شهر هم باید توسعه پیدا کند، به همین دلیل شورای شهر تهران پیشنهادی داشتند مبنی بر اینکه ساختمان ضلع جنوبی تخلیه شود و در اختیارشان قرار گیرد. مقدمات این کار صورت گرفته است و تا ۱۲ شهریور ماه که شورای جدید استقرار پیدا می‌کند، این مکان را در اختیارشان قرار خواهیم داد.

سخنگوی شهرداری تهران در مورد محل دفتر جدید شهردار تهران صحبتی نکرد اما طبق گفته مهدی چمران - رییس شورای شهر تهران شهردار دوره چهارم شورا از بهشت نخواهد رفت و در ساختمان اصلی شهرداری تهران حضور خواهد داشت.

هنوز مشخص نیست قالیباف در شهرداری باشد یا نباشد

ایازی همچنین در پاسخ به این سوال که آیا پروژه‌های مهم سطح شهر تهران در صورت عدم حضور قالیباف در شهرداری ادامه پیدا خواهد کرد یا نه ؟ گفت: هنوز چیزی معلوم نیست و مشخص نیست آقای قالیباف در شهرداری باشد یا نباشد.