اخبار آفتاب

رزرو آنلاین هتل خارجی، رزرو آنلاین هتل، رزرو آنلاین، رسپینا، رسپینا24، گردشگری، رزرو هتل، رزرو

رزرو آنلاین هتل خارجی، در لحظه و ریالی با رسپینا24

فراهم کردن مقدمات سفر همیشه با استرس و دغدغه همراه است، اما این مساله زمانی اهمیت بیشتری پیدا میکند که صحبت از سفرهای خارجی باشد. برای اینکه خیالتان از بابت محل اقامت و ررزو هتل راحت شود، هیچ چیز به اندازه ی رزرو آنلاین هتل در لحظه و آنی نمی تواند مفید باشد.

صادق زیباکلام، انتقاد روحانی از امریکا، موگرینی،برجام

زیباکلام: انتقاد روحانی از امریکا، خانم موگرینی را ناراحت می کند!

صادق زیباکلام در روزنامه اعتماد نوشت: رییس‌جمهور بعد از انتخابات ٩٦ در حوزه سیاست داخلی نوعی چرخش به راست داشت؛ امروز بر اساس مواضعی که در حوزه سیاست خارجی اتخاذ کرد، می‌توان گفت که در این حوزه نیز دچار چرخش به راست شده است.

جمشید مشایخی، بیماری جمشید مشایخی، بیماری جمشید مشایخی چیست، عیادت از مشایخی، سام مشایخی، سلبریتی ها کنار تخت جمشید مشایخی

آقا و خانم بازیگر! بس است سندروم عباس جدیدی! با استادجمشید مشایخی چرا؟

از روزهایی که عباس جدیدی برای عکس یادگاری با منصور پورحیدری در بیمارستان، سوژه فضای مجازی شده بود، زمان زیادی نگذشته است اما طبق معمول، همه‌چیز به چند شوخی تلگرامی و اینستاگرامی محدود شد و کسی درس عبرت نگرفت.

قطعی برق در تهران، قطع برق در تهران، برنامه‌های خاموشی در تهران، برنامه قطع برق در تهران، دکتر محمد فاضلی

اعداد مهم برای کسانی که می‌خواهند کمک کنند

قطعی برق این روزها رنج‌آفرین است. هر قطعی برق یعنی کودکانی که بر اثر گرما رنج می‌کشند، کارگرانی که ساعاتی بیکار می‌شوند و دستمزدی را از دست می‌دهند، بیمارانی که در مراکز درمانی معرض تهدید قرار می‌گیرند، و خلاصه هم‌وطنانی که آزار می‌بینند.

قطعی برق در تهران، قطع برق در تهران، برنامه‌های خاموشی در تهران، برنامه قطع برق در تهران

خاموشی‌ها تا اوایل شهریورماه ادامه دارد

سخنگوی صنعت برق گفت: بر اساس آخرین آمار، میزان درجه حرارت هوا در ماه آینده افزایش خواهد یافت. لذا باید گفت که تا دو هفته اول شهریور ماه شرایط خوبی پیش روی صنعت قرار ندارد.

جمشید مشایخی، بیماری جمشید مشایخی، بیماری جمشید مشایخی چیست، عیادت از مشایخی، سام مشایخی

سام مشایخی: از انتشار تصاویر پدرم ناراحت هستم

فرزند جمشید مشایخی می گوید: «هیچ فرزندی دوست ندارد تصویر پدرش در چنین شرایطی در معرض دید عموم قرار بگیرد. برای من جمشید مشایخی پیش از اینکه بازیگر باشد پدر است و قلباً از دیدن این تصاویر ناراحت هستم. نکته تلخ این عکس نگاه پدرم به چشم‌های ملاقات کنندگانش است در حالی که چشم آنها به دوربین دوخته شده است.»

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، ترامپ،گفتگوی ترامپ با ایران، مایک پمپئو، وزیر امور خارجه آمریکا

ترامپ به روحانی: هرگز ایالات متحده را تهدید نکن / پمپئو: ترامپ دوست دارد با ایران گفتگو کُند

وزیر امور خارجه آمریکا در سخنرانی خود در کتابخانه ریاست جمهوری رونالد ریگان، در پاسخ به سوالی درباره اینکه آشتی با ایران در چه شرایطی ممکن است گفت: «این همیشه ممکن است. رئیس‌جمهور ترامپ این را روشن کرده که این را (گفت‌وگو با ایران را) دوست دارد و از آن استقبال می‌کند.» همچنین رئیس جمهور آمریکا در پیامی توئیتری خطاب به رئیس جمهور ایران نوشت: دیگر هرگز ایالات متحده را تهدید نکن.