اخبار آفتاب

ورزش کبدی، فدراسیون، رییس فدراسیون، یاسمن آب روشن، ورزشی

راه‌های موفقیت ملی پوشان کبدی در راه مسابقات جهانی

ورزش کبدی نسبت به ادوار گذشته پیشرفت چشم گیری داشته و امروزه شاهد توسعه این ورزش تیمی‌در بخش‌های مختلفی اعم از آموزش و پرورش، فدراسیون کارگری و...هستیم. به همین منظور با دکتر اورسجی رئیس فدراسیون کبدی گفتگویی داشتیم.

حسن روحانی، سخنرانی روحانی در خوی ، رئیس جمهور، سخنرانی امروز روحانی

روحانی: در برابر هیچ قدرتی سر فرود نخواهیم آورد | امروز با تمام وجود پای قولم هستم

رئیس‌جمهور تاکید کرد: می‌خواستند ۱۳ آبان ایران را آشفته ببینند اما مردم ایران با مقاومت و ایستادگی‌شان روز ۱۳ آبان را روز قدرت و ایستادگی ملت در برابر دشمنان به نمایش گذاشتند و ملت ما پاسخ آمریکا را ۲۲ بهمن امسال خواهد داد.

سیم بکسل آسانسور، جرثقیل برقی، سیم بکسل ، شرکت بازرگانی هاردوایر

انواع سیم بکسل و کاربرد سیم بکسل در صنایع مختلف

کلمه سیم بکسل بطور عمومی یادآور ابزاری برای حمل خودرو در مواقع خرابی آن می باشد اما واقعیت آن است که بر خلاف نام آن سیم بکسل ها جزو پرکاربرد ترین نوع ابزار آلات صنعتی هستند که تقریبا در اغلب صنایع سنگین به منظور اهداف حمل و نقل ، جابجایی و کشش، برش و ایجاد تعادل مورد استفاده قرار میگیرند.

ثبت شرکت، ثبت برند، ثبت شرکت در اروپا، ثبت شرکت در ایران، بهین ثبت، راهنمای جامع ثبت شرکت

ثبت شرکت در اروپا

قاره اروپا در نیم کره شمالی زمین قرار دارد و دومین قاره کوچک جهان است.چیزی که اروپا را موفق کرده است اتحادیه اروپا می باشد،اتحادیه اروپا یک اتحادیه اقتصادی –سیاسی است که از 28 کشور اروپایی تشکیل شده است.

تور هند، تور دبی، تور استانبول، جاذبه های آسیایی، گردشگری، سفر ارزان، تور گردشگری، قصر شیرین

سفری به محبوب ترین جاذبه های آسیایی

کسانی که زیاد سفر می روند شادترهستند ! برای شاد بودن هیچ زمانی بهتر از اکنون و هیچ دلیلی برتر از بودن نیست . پس فرصت را غنیمت بشمارید و همین حالا بدون قید و بند مسیر و مقصد ، کوله بار سفر ببندید!

بانک انصار، سودآور ترین بانکهای کشوردکترابراهیمی مدیرعامل بانک انصار:

ایمان، سلامت و توانمندی حرفه‌ای، بانک انصار را به یکی از سودآور ترین بانکهای کشور تبدیل کرده است

همایش سالانه مدیران ارشد حقوقی بانک انصار با حضور دکترابراهیمی مدیرعامل، صحرانورد مدیرکل و جمعی از مدیران ارشد اداره کل حقوقی در مرکز همایش‌های بانک انصار برگزارشد و دکترابراهیمی طی سخنانی با اشاره به تأثیر ذخایر معنوی و ارزشی بانک‌انصار در موفقیت آن گفت: ایمان، سلامت و توانمندی حرفه‌ای، بانک انصار را به دومین بانک سودآور کشور تبدیل کرده است.

جمال خاشقچی، قتل روزنامه نگار سعودی ، خاشقجی که بود

به به! آقای خاشقجی و همسر تازه مکشوف

یک خانم مصری مدعی است امسال در مراسمی مذهبی و سری در ایالات متحده با جمال خاشقجی ازدواج کرده؛ چند ماه پیش از آن که این روزنامه‌نگار منتقد برای دریافت مدارک لازم برای ازدواج با زن دیگری به کنسولگری عربستان در استانبول برود و کشته شود.

معاملات خرید خانه، خرید خانه، قیمت خانه، قیمت خانه شما، کیلید، سامانه خرید و فروش و رهن و اجاره خانه، رهن خانه، اجاره خانه، خرید و فروش خانه

معاملات خرید خانه به چه دلایلی فسخ می‌شوند؟

یکی از اتفاقات متداول در معاملات مختلف فسخ معامله است. هرچه ارزش معامله بالاتر برود احتمال فسخ معامله هم بیشتر می‌شود، به‌خصوص که پای معامله پرسودی مانند خرید خانه در میان باشد.