اخبار آفتاب

سینما، سینما جهان، تئاتر، اسکار، گلدن گلاب، بازیگر، آرتیست، کوین هارت، مجری، مجری گری اسکار، مجری تلویزیونی، فرهنگی

اسکار بدون مجری می‌ماند؟

بعد از آن که کوین هارت مجری اعلام شده اسکار از اجرای مراسم مجبور به انصراف شد، تهیه کنندگان این دوره به شدت دنبال جایگزینی مناسب برای او هستند.

آجیل شب یلدا، صف خرید آجیل شب یلدا،قیمت آجیل شب یلدا،شب یلدا

از خرید آجیل شب یلدا عقب نیفتیم خدای ناکرده!!!

صف مردم برای خریدن پسته شب یلدا. این تیتر را که خواندم، گفتم شاید از این خبرهای ساختگی یا طنز است. متن خبر و عکس آن را که دیدم، معلوم شد خبر راست راست است. واقعا برخی از مردم در تهران برای خرید پسته صف ایستاده‌اند. یاللعجب.

صادرات نفت عربستان، نفت عربستان، اوپک،نفت صادراتی عربستان،نفت،نفت ایران، تحریم نفتی ایران، تحریم نفت ایران

عربستان از پشت به اوپک خنجر زد!

خبرگزاری «بلومبرگ» روز پنجشنبه در گزارشی اعلام کرد که صادرات نفت عربستان سعودی طی ماه آینده میلادی به شدت کاهش خواهد یافت.

پرداخت حق السکوت ترامپ،ارتباط نامشروع ترامپ،بازیگر فیلم های غیراخلاقی،ترامپ،استورمی دنیلز و دونالد ترامپ،

افشاگری تازه دربارۀ ترامپ

سی.ان.ان به نقل از یک منبع آگاه گزارش داد، دادستان های فدرال بر این باورند، دونالد ترامپ اوت 2015 در جلسه ای حضور داشت که تاثیری اساسی در نقض قوانین مربوط به تامین مالی ستاد انتخاباتی وی و پرداخت حق السکوت به دو زن داشته است.

سنای آمریکا ، ترامپ، عربستان،یمن،روابط آمریکا و عربستان،قتل جمال خاشقچی، قتل خاشقچی

سنای آمریکا راهش را از ترامپ جدا کرد

سنای آمریکا با تصویب دو قطعنامه علیه عربستان سعودی نه تنها عملا راه خود را از دونالد ترامپ رئیس جمهوری ایالت متحده جدا کرد بلکه گام بلندی برای آغاز تغییر در هفت دهه مناسبات نزدیک با سعودی ها برداشت.

تحریم ایران، تحریم ضد ایرانی، ترامپ، تحریم های جدید ترامپ علیه ایران،تحریم های جدید آمریکا علیه ایران 97،تحریم خودرو، اخبار تحریم ایرانان بی سی:

تحریم ایران به این ۳ دلیل در حال فروپاشی است

ترامپ از اولين روزهاي رياست جمهوري اش، شروع به موضع گيري عليه ايران كرد. ولي مجموعه اي از رویدادهای حيرت آور باعث شده است كه وي ديگر مانند گذشته مورد حمايت قرار نگيرد. طي سه ماه آينده مشخص خواهد شد كه آیا ترامپ با موفقیت قادر خواهد بود به این تنش آفرینی ادامه دهد يا اینکه راه آبرومندانه اي براي خروج از منجلابی که درست کرده پيدا مي كند.

تغییر لایحه بودجه ۹۸ در وقت اضافه، تغییر لایحه بودجه، لایحه بودجه، اخبار اقتصادی

تغییر لایحه بودجه ۹۸ در وقت اضافه

در حالی قرار است یکشنبه آینده پرونده دخل و خرج سال ۹۸ به مجلس برود که با تغییر سهم صندوق توسعه ملی تمامی ارقام کلان بودجه در وقت اضافه در حال اصلاح است.