اخبار آفتاب

آپارتمان

قیمت آپارتمان‌های کمتر از 40 متر در تهران/ نرخ ها شکسته شد

برخی از متقاضیان فقط برای واحدهای کوچک تا 35 متر به بنگاه مراجعه می کنند و اغلب سعی دارند با رهن و اجاره آپارتمان، مابقی پول را بپردازند که در این میان از واحدهایی که تراس و یا انباری بزرگتری دارند استقبال بیشتری می‌شود.

حجت‌الله ایوبی, جواد شمقدری

ایوبی: از شمقدری برای حضور در افتتاحیه دعوت ویژه کردیم/ شمقدری: دعوتنامه ای به دست من نرسید

در حالی که ایوبی، رئیس سازمان سینمایی، خبر از دعوت ویژه شمقدری برای حضور در مراسم افتتاحیه جشنواره فجر می دهد، شمقدری اعلام داشت که دعوتنامه ای به دستش نرسیده است. و اگر دعوتنامه ای در کار بود حتما به مراسم می رفت.

سبد کالا

سبد کالا دو کشته و یک مصدوم بر جای گذاشت!

بی نظمی هایی در همان ساعات اولیه توزیع این سبد به اصطلاح حمایتی که برای کمک به اقشار کم در آمد طرح ریزی شده بود به وجود آمد؛ سردی هوا و بی نظمی در توزیع سبد کالا نیز مزید بر علت شد و متولیان نتوانستند درست در این زمینه برنامه‌ریزی کرده و اطلاع‌رسانی کنند.

بغل کردن

اگر این پسر را بغل کنید بیهوش می‌شود +عکس

"سم فورد" پسر نوجوانی است که از این راه برای نشان دادن حس علاقه محروم شده است زیرا کسی نمی تواند با بغل کردن و در آغوش کشیدن حسش را به این نوجوان نشان دهد. سم مبتلا به بیماری خاصی است که استخوان های او را بسیار شکننده و عضلات او را حساس کرده است.

ترش کردنهمه شکلات‌ها برای اسید معده مخرب هستند.

با مصرف این غذاها ترش می کنید

وقتی صحبت از ترش کردن معده یا بازگشت اسید معده می‌شود، موادغذایی خاصی هستند که معمولاً مشکل سازند. بهترین راهکار این است که به طور کل از مصرف این موادغذایی خودداری کنید. اما متاسفانه، این مواد معمولاً بیشتر از نیمی از برنامه‌غذایی همه افراد را در بر می‌گیرند.

سرفه

وقتی سرفه مزمن می‌شود چه کنیم؟

سرفه از آن دست عوارضی است که معمولا رهایی از آن به دنبال سرماخوردگی‌های ویروسی و میکروبی سخت است. گرچه درمان این عارضه طولانی‌تر از دیگر عوارض معمول سرماخوردگی است، اما در صورت افزایش زمان سرفه بیش از سه هفته و تداوم آن تا هشت هفته باید علت مزمن‌شدن سرفه را پیگیری کرد.

رنگ مو, قهوه, نسکافه

طبیعی ترین رنگ موی جهان!

قهوه باعث تقویت موهای شما می شود و از شوره و حساسیت جلوگیری می کند و ریشه موهایتان را ضخیم و خوش حالت نیز می کند.

پیام بازرگانی

هزینه‌ هر ثانیه تبلیغ در تلویریون چقدر است؟!

امروزه بسیاری از افراد برای فروش کالاهای خود و یا تجارت از ابزارهای تبلیغاتی استفاده می‌کنند. بیلبورد، تراکت، توزیع سی دی و ... همگی جزء ابزارهایی است که در سطح جامعه برای فروش کالا استفاده می شود.

آب و هوا

آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌ها

مدیرمرکز مدیریت راههای کشور گفت: محور شمشک ـ دیزین بدلیل بارش برف تا اطلاع ثانوی مسدود است و تردد از شمشک تا پارکینگ پایین و از دیزین تا پارکینگ بالا جهت استفاده از پیستهای اسکی، امکان پذیر بوده و تردد از دیزین تا گاجره از شرق تهران به محور کندوان و بالعکس امکان پذیر نیست.

رخشان بنی اعتمادقصه های روز دوم جشنواره فیلم فجر

بنی اعتماد: از مادر زاییده نشده کسی که جلوی فیلم ساختن مرا بگیرد

جلسه نمایش فیلم "مردن به وقت شهریور" با بدشانسی هرچه تمام شکل گرفت. نمایش فیلم با تاخیری حدودا 2 ساعته آغاز شد آن هم نسخه بی کیفیتی از فیلم که به گفته کارگردانش -هاتف علیمردانی- آن را دقایقی قبل از شروع نمایش از منزلش آورده است.