اخبار آفتاب

سهمیه‌ بنزین

واریز سهمیه‌های بنزین؛ فردا شب/ گرانی بنزین تا پایان فروردین به تعویق افتاد

رئیس ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور با اشاره تثبیت قیمت سهمیه های بنزین برای فروردین ماه سال آینده از واریز سهمیه‌های بنزین 400 تومانی خودروهای شخصی، عمومی و خدماتی در ساعت 24 پنج شنبه 29 اسفند ماه خبر داد.

رامبد جوان

رامبد جوان از مجموعه جدیدش می‌گوید

ادامه‌دار شدن سریال‌ها در چند فصل نکته‌ای است که جای بحث زیادی دارد، چرا که بعضی سریال‌ها بعد از ساخت فصل‌های بعدی مخاطب خود را از دست می‌دهند و دچار افت کیفی می‌شوند.

هواپیمای مالزیایی

ادعای زن پیش‌گوی کویتی درباره هواپیمای مالزیایی

یک زن پیشگوی کویتی در تازه‌ترین اظهارنظر جنجالی خود ادعا کرد که ناپدیدشدن هواپیمای مالزیایی، تاییدی از جانب خداوند بر "کرامت"های اوست و دولتمردان مالزی برای یافتن هواپیما باید از او کمک بخواهند!

ترافیک

ترافیک سنگین در اتوبان تهران ـ کرج

رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا در تشریح آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور از ترافیک سنگین در محور تهران – کرج و بارش باران در استانهای آذربایجان غربی و گیلان خبر داد.

پرواز کیش اهواز

تاخیر بیش از 15 ساعت پرواز کیش – اهواز

علت این تاخیر فقط نقص فنی اعلام شده است و مسافران تهران - کیش در فرودگاههای تهران، اهواز نیز با این مشکل تاخیر روبرو شدند و به محض رفع نقص فنی به مسافران برای آمدن به فرودگاه خبر داده می شود.

مذاکرات ۱ ۵

در سومین دور مذاکرات ایران و ۱ + ۵ چه گذشت؟

معاون وزیر امورخارجه بامداد امروز در پایان نخستین روز مذاکرات ایران و گروه ۱+۵ در وین ، فضای مذاکرات را خوب و جدی خواند و گفت: بحث ها خیلی سریع و رک در عین حال در یک فضای سالم مطرح شد.