اخبار آفتاب

آیفون, اپل, آیفون 6

اپل انقلاب می‌کند

آی‌فون۶ آینده گوشی 4.7 اینچی با وضوح ۱۶۰۰ در۹۰۰ پیکسل و تکنولوژی صفحه نمایش LTPS TFT LCD

مجتمع فنی تهران

تخفیف ویژه مجتمع فنی تهران

نمایندگی ونک مجتمع فنی تهران هر ساله در ایام نوروز اقدام به برگزاری دوره های تخصصی در زمینه فناوری اطلاعات، نرم افزار های فنی و مهندسی و گرافیک و انیمیشن می نماید که مورد توجه بسیاری از هموطنان از نقاط مختلف می باشد.

سردار دریادار علی فدوی فدوی

تجهیز «نیروهای شهادت طلب» توسط سپاه

فرمانده نیروی دریایی سپاه بر آمادگی کامل این نیرو برای انجام مأموریتهای مختلف دفاعی اشاره کرد و گفت: دشمن در صورتی که در حوزه نظامی دست از پا خطا کند از جایی که تصور نمی‌کند، ضربه‌ای مهلک‌ و آسیبی دردناک دریافت خواهد کرد.

سریال آوای باران

تغییر سرانجام سریال «آوای باران»

تهیه کننده سریال «آوای باران» می‌گوید: دست اندرکاران این اثر با هدف ایجاد جذابیت بیشتر برای مخاطبان پایان فیلمنامه این اثر تلویزیونی را تغییر دادند .

چهارراه ولیعصر

پاسخ شهرداری‌ منطقه۶ به سردرگمی مردم در زیرگذر چهارراه ولیعصر: خودمان اجازه‌دادیم از لای‌‌نرده‌ها رد شوند

سید رامین حسینی‌نژاد، معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه 6 می‌گوید: زمان طراحی نرده‌های چهارراه ولیعصر این مساله مطرح شد که بین آنها پوشیده باشد و مردم نتوانند رد شوند اما به دلیل احترامی که برایشان قائل بودیم این کار را نکردیم

چمن

چمن ها تاول زدند +عکس

دانشمندان درگیر این نکته شده اند که چرا آب زیر چمن رفته و از درون خاک بیرون نزده است بلکه زیر آن جمع شده. این یعنی یک لایه خاص مایع را در زیر سطحی از خاک محسور کرده و مانع از خروج آب می شود.

فوبیا

عجیب ترین ترس های دنیا

فوبیا اصطلاح علمی ترس‌هایی بی‌منطق است که ممکن است به نوعی متفاوت به آن‌ها دچار شویم.