اخبار آفتاب

بنزین سوخت یارانه

احتمال عرضه بنزین 1050 تومانی از پنجشنبه/ جایگاه‌ها برای تغییر نرخ تجهیز شدند

رئیس انجمن جایگاهداران سوخت سراسر کشور با اشاره تجهیز تمامی جایگاه‌های سوخت برای هر گونه تغییر احتمالی نرخ از روز پنج شنبه یکم اسفند ماه، اعلام کرد: گمانه زنی‌ها حاکی از عرضه بنزین با دو نرخ جدید 700 و 1050 تومانی است، ضمن اینکه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران از تمام جایگاهداران درخواست کرده است که خود را برای افزایش قیمت بنزین با دو نرخ جدید آماده کنند.

محسن رفیقدوست

کارگر ایرانی از صبح تا شب عرق می‌ریزد، اما می گویند کار نمی کند

بی‌گمان ‌اشتباهاتی در دولت قبل شده است. من در مصاحبه‌ای ‌راجع به بابک زنجانی‌ گفتم او را باید دستگیر کرد. پس از آن، زنجانی به من زنگ زد و گفت: من را بیچاره کردی.‌ به او گفتم: خدا تو را بیچاره کند. من در آن مصاحبه گفتم: چرا این فرد را نمی‌گیرید؟ حکم آقای روحانی مبنی بر مبارزه با ویژه‌خواری مربوط به بابک زنجانی بود!

ویلفرد زاها

توضيح زاها در مورد دختر مويس

ویلفرد زاها که گمان می‌شد امسال بتواند در ترکیب تیم مویس جایگاه ثابتی به دست آورد در نیم فصل مجبور به ترک این تیم شد.

خواب

چگونه خواب راحت داشته باشیم؟

یک روانشناس با تأکید بر رعایت بهداشت خواب،‌ فعالیت بدنی را عامل موثری در داشتن خواب شبانگاهی راحت عنوان و خواب نیمروزی طولانی را عامل اختلال خواب شبانه معرفی کرد.

لباس

چی بپوشم؟

لباسی که شما می‌پوشید پر است از نشانه‌های مخفی. وقتی در اولین برخورد بلوز و شلوار جین و کفش‌ ورزشی می‌پوشید زبان لباس شما می‌گوید «من آدم بی‌تفاوتی هستم و نتیجه این قرار چندان برای من مهم نیست.»

بازیکنان فوتبال

بازیکنانی که میلیاردی پول گرفتند و میلیونی هم بازی نکردند

پنج هفته به پایان لیگ بر‌تر مانده و کمی بعد، بار دیگر رقابت‌ تیم‌ها و مدیران برای خرید بازیکن جدید آغاز می‌شود؛ رویدادی ‌که هر سال با شور و حرارت فراوانی میان مدیران باشگاه‌ها شکل می‌گیرد و صید شاه ماهی از دریای فوتبال ایران که این روز‌ها هیچ طرفداری ندارد، ارقام وسوسه‌انگیزی را در صفحه قرارداد بازیکنان ثبت می‌کند.

هفت تیر کشی

هفت‌تیرکشی همسر یک تاجر خودروهای لوکس

همسر هفت‌تیرکش تاجر بزرگ خودروهای لوکس در تهران وی را مورد حمله قرار داد.روز شنبه یک تهدید با اسلحه در خیابان شریعتی در یک ساختمان تجاری به پلیس تهران گزارش شد.

نقص عضو

عجیب‌ترین پدیده‌های غیر عادی نقص عضو در بدن (+عکس)

تولد نوزاد ناقص ترس هر پدر و مادری در دوران بارداری است که نقص عضو یکی از بد‌ترین شرایطی است که ممکن است برای نوزاد به وجود بیاید و خوشبختانه با انجام آزمایشات ژنتیکی پیشرفته قبل از بارداری احتمال وقوع آن بسیار کم شده است.

احمدرضا عابدزاده, کلانتری ملت, شاهگوش

احمد رضا عابدزاده در کلانتری ملت!

احمد رضا عابدزاده روز شنبه در محل فیلمبرداری سریال شاهگوش واقع در کلانتری ملت حضور یافت و برای دقایقی مهمان عوامل سازنده و بازیگران این سریال بود .

حسین توکلی, وزنه برداری, چاقوکشی

چاقوكشی در اردوی وزنه‌برداری شوخی بود!

سرمربی تیم های وزنه‌برداری نوجوانان و جوانان ایران ضمن تقبیح درگیری پیش آمده در کمپ تیم های ملی گفت: این درست نیست که شوخی دو وزنه‌بردار جوان تا این حد بزرگ جلوه داده شود!