به گزارش خبرنگار اعزامی ایرنا، سی و نهمین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی با حضور نفرات مطرح داخلی و خارجی در روزهای 4 و 5 بهمن در سالن شهید سروندی شهر اندیمشک برگزار می شود.
در این دوره از رقابت ها کشتی گیرانی از کشورهای صربستان، کرواسی، چین، فلسطین، ارمنستان، آذربایجان، گرجستان و کوبا حضور دارند.
استقبال بسیار خوب تماشاگران و علاقمندان به کشتی در شهر اندیمشک نقطه قوت این مسابقات بود به طوری که در مسابقات امروز صبح سالن 2500 نفری شهید سروندی این شهر مملو از تماشاگر بود و تعداد زیادی نیز به دلیل محدویت جا، نتوانستند وارد سالن شوند.
نتایج دور نخست مسابقات به شرح زیر است:
77 کیلوگرم: محمد علی گرایی 10 _ چی وی وی (چین) 2
72 کیلوگرم: علی ارسلان صفر _ تورنیک جاوادزه (گرجستان) 10
72 کیلوگرم: عرفان سعادتی فر _ گیورگی کتچورا (گرجستان) برنده با ضربه فنی
63 کیلوگرم: کرامت عبدولی 3 (برنده) _ میثم دلخانی 3
60 کیلوگرم: شیرزاد بهشتی طلا 3 _ رضا مردی صفر
87 کیلوگرم: سامان عزیزی صفر _ مهدی فلاح 8
87 کیلوگرم: علی خلیل زاده 8 _ تورقومیان (ارمنستان) 2
130 کیلوگرم: امیر محمد حاجی پور 4 _ مو ژولی (چین) یک
130 کیلوگرم: امیر قاسمی منجزی 8 _ کونگ شوای (چین) صفر
67 کیلوگرم: شاهین بداغی 12 _ پربکا دیمیترویچ (صربستان) 2
67 کیلوگرم: وحید میر فتح الهی 7 _ اندره شاوادزه (گرجستان) 8
87 کیلوگرم: میلاد خسروی (برنده) _ هچاوارنیا (کوبا) حریف کوبایی به سر وزن نرسید
97 کیلوگرم: مهدی بالی 4 _ ژیا اودی (چین) 3
97 کیلوگرم: محمد یگانه (برنده) _ کارن آبکاریان (ارمنستان) سه اخطاره شد
97 کیلوگرم: حسن آریایی نژاد 5 _ والرین موروتدره (گرجستان) 3
60 کیلوگرم: امید ارامی 5 _ محمد محرابی 3
97 کیلوگرم: محمد بیرانوند صفر _ گابریل روسیل 10(کوبا)
77 کیلوگرم: رسول گرمسیری 9 _ خلیل رابعی صفر (فلسطین)
97 کیلوگرم: مجید دادخواه یک _ ادریس ابراهیمی 4
97 کیلوگرم: ابوافضل سید مهدوی 3 _ دژان رکوویچ (صربستان) صفر
ورزشی ** 1067 ** 1528 **1834
در این دوره از رقابت ها کشتی گیرانی از کشورهای صربستان، کرواسی، چین، فلسطین، ارمنستان، آذربایجان، گرجستان و کوبا حضور دارند.
استقبال بسیار خوب تماشاگران و علاقمندان به کشتی در شهر اندیمشک نقطه قوت این مسابقات بود به طوری که در مسابقات امروز صبح سالن 2500 نفری شهید سروندی این شهر مملو از تماشاگر بود و تعداد زیادی نیز به دلیل محدویت جا، نتوانستند وارد سالن شوند.
نتایج دور نخست مسابقات به شرح زیر است:
77 کیلوگرم: محمد علی گرایی 10 _ چی وی وی (چین) 2
72 کیلوگرم: علی ارسلان صفر _ تورنیک جاوادزه (گرجستان) 10
72 کیلوگرم: عرفان سعادتی فر _ گیورگی کتچورا (گرجستان) برنده با ضربه فنی
63 کیلوگرم: کرامت عبدولی 3 (برنده) _ میثم دلخانی 3
60 کیلوگرم: شیرزاد بهشتی طلا 3 _ رضا مردی صفر
87 کیلوگرم: سامان عزیزی صفر _ مهدی فلاح 8
87 کیلوگرم: علی خلیل زاده 8 _ تورقومیان (ارمنستان) 2
130 کیلوگرم: امیر محمد حاجی پور 4 _ مو ژولی (چین) یک
130 کیلوگرم: امیر قاسمی منجزی 8 _ کونگ شوای (چین) صفر
67 کیلوگرم: شاهین بداغی 12 _ پربکا دیمیترویچ (صربستان) 2
67 کیلوگرم: وحید میر فتح الهی 7 _ اندره شاوادزه (گرجستان) 8
87 کیلوگرم: میلاد خسروی (برنده) _ هچاوارنیا (کوبا) حریف کوبایی به سر وزن نرسید
97 کیلوگرم: مهدی بالی 4 _ ژیا اودی (چین) 3
97 کیلوگرم: محمد یگانه (برنده) _ کارن آبکاریان (ارمنستان) سه اخطاره شد
97 کیلوگرم: حسن آریایی نژاد 5 _ والرین موروتدره (گرجستان) 3
60 کیلوگرم: امید ارامی 5 _ محمد محرابی 3
97 کیلوگرم: محمد بیرانوند صفر _ گابریل روسیل 10(کوبا)
77 کیلوگرم: رسول گرمسیری 9 _ خلیل رابعی صفر (فلسطین)
97 کیلوگرم: مجید دادخواه یک _ ادریس ابراهیمی 4
97 کیلوگرم: ابوافضل سید مهدوی 3 _ دژان رکوویچ (صربستان) صفر
ورزشی ** 1067 ** 1528 **1834
نظر شما چیست؟
لیست نظرات
نظری ثبت نشده است