حجم هدیه رایگان همراه اول فعال شد

علمي آموزشي,همراه اول,حجم اينترنت,هديه شبانه

تهران- ایرنا- مدتی قبل حجم اینترنت شبانه ای که اپراتورها در قالب هدیه در اختیار کاربران قرار می دادند به توصیه رگولاتوری حذف شد. به جبران همین مسئله، حال حجمی رایگان شبیه بسته صبحانت و کاربردی تر به بسته های پر مصرف همراه اول اختصاص یافته است.

به گزارش روز چهارشنبه خبرنگار علمی ایرنا، روابط عمومی همراه اول با اعلام این که «بسته صبحانت به بسته های پرمصرف همراه اول اختصاص یافت»، توضیح داد: پس از حذف بخش شبانه بسته های اینترنت اپراتورها به توصیه رگولاتوری، همراه اول در راستای مشتری مداری بسته بهتری (صبحانت) که شامل زمان مناسب تر برای استفاده است را به بسته های پرمصرف (ماهانه) به صورت هدیه اضافه کرده است. ترافیک هدیه صبحانت قابل استفاده در ساعات 6 صبح تا 12ظهر است.
همراه اول افزود: تهیه بسته های صبحانت و شبانت همراه با دریافت هزینه است، اما میزان حجم اضافه که برای این بسته ها در نظر گرفته شده، کاملا رایگان است.
این روابط‌عمومی افزود: این میزان از حجم رایگان که از 18دی ماه برای کاربران فعال شده است، به بسته های پر مصرف ماهیانه آلفا+ اضافه می شود و میزان آن 500 مگابایت است. این بسته ها ویژه کلیه مشترکین دائمی و اعتباری است و قیمت بسته ها با اضافه شدن ترافیک هدیه صبحانت، تغییری نخواهد کرد.
مسئله دیگری که روابط‌ عمومی همراه اول در این گفت و گو به آن اشاره کرد، پیشنهاد تماس مشترکان اپراتور اول با شماره تماس رایگان 9990 است: مشترکان همراه اول برای هر گونه پیشنهاد، انتقاد، بررسی مشکل و مسائلی از این دست می توانند به جای تماس با سامانه های دیگر یا سایر درگاه های پاسخگویی (صفحات اپراتور در شبکه‌های اجتماعی) با این شماره تماس بگیرند.
او در توضیح مزایای استفاده از این امکان گفت: هر درخواستی در خصوص اپراتور همراه اول در نهایت به 9990 ارجاع داده می شود. به همین منظور اگر مشترکان به صورت مستقیم با همین شماره تماس بگیرند، سریع تر به نتیجه می رسند. به عنوان مثال اگر فردی برای حل شدن مشکل با سامانه های دیگر پاسخگویی تماس بگیرد، مسئله او از طریق آن سامانه به همراه اول ارجاع داده می شود. یا اگر در شبکه اجتماعی مشکلش را مطرح کند، باید منتظر بماند تا مشکلش به 9990 ارجاع شود. به همین دلیل توصیه مان به مشترکان این است که مشکلات شان را با این سامانه رایگان در میان بگذارند.
علمی*م.ش*
کد N2055662