بلندگوی هوشمند اپل با تماس های صوتی سازگار شد

فناوری

اگر چه اپل تا به حال در مورد برنامه های خود به منظور به روزرسانی بلندگوی هوشمند هوم پد اطلاع رسانی نکرده، اما این بدان معنا نیست که این شرکت قصد چنین کاری را ندارد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از انگجت، این شرکت در حال آزمایش نسخه بتای به روز شده سیستم عامل iOS ۱۲ است و با این به روزرسانی امکانات زیادی را به بلندگوی هوشمند هوم پد اضافه می کند.

از جمله این امکانات می توان به پشتیبانی از برقراری تماس های صوتی با استفاده از هوم پد اشاره کرد. بنابراین از این به بعد به جای آغاز مکالمات خود از طریق آیفون یا انتقال آن به هوم پد در گام بعدی می توانید از همان آغاز مکالمه خود را با استفاده از هوم پد انجام دهید.

یکی دیگر از تغییرات هوم پد جدید اپل امکان تنظیم زمان های متعدد برای انجام و پیشبرد امور مختلف است. افزوده شدن امکان یافتن آیفون گم شده، پشتیبانی از زبان اسپانیایی و ویژگی حل مشکل خدمات وای – فای به طور خودکار برای تسهیل برقراری ارتباط میان آیفون و هوم پد از جمله دیگر مزایای به روزرسانی سیستم عامل این بلندگوی هوشمند است.

اپل هنوز اعلام نکرده که این خدمات راچه زمانی در دسترس کاربران قرار می دهد. احتمال می رود نهایی کردن برخی از قابلیت های یادشده بیش از چند ماه به طول بینجامد.

کد N1917275