پیش‌فروش نمایش سیندرلا از فردا / افتتاح «چارلی و کارخانه شکلات‌سازی» با حضور احترام برومند و عادل بزدوده

سینما و تئاتر,بازی,تئاتر,زهرا,سعید داخ,خرید اینترنتی

آغاز پیش‌فروش نمایش «سیندرلا» به کارگردانی سعید داخ و افتتاح «چارلی و کارخانه شکلات‌سازی» با حضور احترام برومند و عادل بزدوده هر دو در روز پنجشنبه (فردا)، دو خبر از تازه‌های تئاتر است.

به گزارش ایلنا، پیش‌فروش نمایش «سیندرلا» به کارگردانی سعید داخ و نویسندگی هادی حوری از پنج‌شنبه ۲۱تیر ساعت ۱۲ ظهر آغاز می‌شود.

نگین ابراهیمی، ساناز اقتصاد راد، عاطفه جلالی، درسا حکیم الهی، شیوا خادمیان، پردیس رفیعی، امیر رئیسیان، مریم سعیدی، نوش‌آفرین طوسی، ندا فرج‌پور، مهسا قریشی، مهسا کاهه، آوا منصوری، علیرضا میرزا محمدعلی بازیگران نمایش «سیندرلا» هستند.

نمایش سیندرلا از تاریخ ۱ مرداد ساعت ۱۹.۳۰ هرروز به جز شنبه‌ها در مجموعه نمایشی «دیوار چهارم» روی صحنه می‌رود و سه روز نخست آن با تخفیف ۳۰درصد ویژه عموم و ۵۰ درصد ویژه دانشجویان ارائه خواهد شد.

«چارلی و کارخانه شکلات‌سازی» با حضور احترام برومند و عادل بزدوده افتتاح می‌شود

نمایش «چارلی و کارخانه شکلات‌‌سازی» روز پنجشنبه ۲۱ تیر با حضور احترام برومند و عادل بزدوده در تالار هنر افتتاح می‌شود.

احترام برومند و عادل بزدوده دو چهره شناخته شده تئاتر عروسکی و کودک و نوجوان، میهمان ویژه اولین اجرای نمایش «چارلی و کارخانه شکلات‌سازی» به کارگردانی فریبا دلیری خواهند بود.

این نمایش که بر اساس قصه‌ای از رولد دال توسط فریبا دلیری و هادی حسنعلی نوشته شده ساعت ۲۰ روز پنجشنبه ۲۱ تیر اجرای خود را در تالار هنر آغاز می‌کند.

بازیگران این نمایش زنده- عروسکی آرش صادقیان حقیقی، آرین ناصری مهر،شیرین کاشفی، محمود صامت، محیا نمازی، امیر رضا جدیدی ،پدرام زنجانی، هلیا نصراللهی، محمدرضا اصغری و سورنا نجفی هستند.

بازی‌دهندگان عروسک مهبد فیضی، آوا ناصری‌مهر، احسان سامانی‌منش و پیرایه پیروزنیا و بازیگران افتخاری این اثر جذاب نوید فرحمرزی، روشنک کریمی، مینووش رحیمیان و امیر محمد انصافی هستند که در بخش‌های تصویری با گروه همراهی می‌کنند.

طراحی صحنه این نمایش را مهدی نیک‌روش، ساخت دکور را امیر عباس کبوتر صحرایی، طراحی و ساخت تصاویر را رامین بهادری، طراحی و ساخت عروسک و لباس اومپاها و آکسسوار را شیدا صفوی، طراحی لباس را فاطمه نمازی، طراح حرکت را مهبد فیضی و طراحی گریم را  فریبا دلیری بر عهده دارند.

سعید ناصری‌مهر نیز مدیر تولید این نمایش، پونه عسگرخانی نیز دستیار کارگردان، بازی گردان کودکان آرین ناصری‌مهر و مدیران صحنه احسان سامانی منش و مهرنوش دلیری هستند.

حمیدرضا شجاعی آهنگسازی را بر عهده دارد و پانیذ شهرستانی و حمید رضا شجاعی ترانه ‌هایی که توسط هادی حسنعلی سروده شده را می‌خوانند.

از دیگر عوامل این اثر نمایشی، عکاس سهیل دلیری، طراح پوستر و بروشور محمد حسین توکلی، طراح نورعلی اشرف سماعی، مدیر روابط عمومی و مشاور رسانه‌ای زهرا شایان‌فر، تبلیغات فضای مجازی آرش صادقیان حقیقی و رامین بهادری، ضبط تصاویر در استودیو سهیل و ساخت ماکت صحنه پیرایه پیروزنیا هستند.

نمایش «چارلی و کارخانه شکلات سازی» در ساعت ۲۰:۱۵ در تالار هنر واقع در ‌‎خیابان مفتح جنوبی، خ ورزنده اجرا می‌شود. خرید اینترنتی: http://www.irannamayesh.com/theater/۸۳۰۰  و شماره رزرو تلفنی: ۰۹۲۲۷۷۴۲۰۴۳ صفحه ی اینستاگرام گروه: ‌https://www.instagram.com/chalik_theatre_group مسیرهای تهیه بلیت، رزرو و ارتباط با این نمایش هستند.

کد N1910457