در دانشگاه امیرکبیر انجام می گیرد؛

توسعه همکاری‌های علمی در قالب برگزاری کارگاه‌های تخصصی

فناوری

دانشگاه صنعتی امیرکبیر در راستای توسعه همکاری‌های علمی با اساتید خارجی در مهرماه اقدام به برگزاری کارگاه‌های تخصصی در ۹ حوزه علمی می کند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، این دانشگاه به‌منظور توسعه همکاری‌های همه‌جانبه علمی و فناورانه و همچنین آزادسازی ظرفیت‌های علمی جمهوری اسلامی ایران در حوزه دیپلماسی علمی اقدام به برگزاری کارگاه تخصصی در زمینه‌های مختلف کرده است.

این کارگاه‌ها در حوزه‌های زیست فناوری و سلامت، فناوری نانو، انرژی‌های تجدید پذیر، مواد، نفت و گاز، اینترنت اشیا و کلان داده، مدیریت منابع آب، مدیریت ریز گرد و آلودگی و مهندسی خودرو برگزار خواهد شد.

این برنامه به‌منظور همتایابی، آغاز یا توسعه هرچه بیشتر روابط علمی اساتید دانشگاه صنعتی امیرکبیر با همتایان خود طراحی‌شده و در آن ضمن ایجاد کارگروه‌های ۹ گانه، پیگیری و برنامه‌ریزی لازم جهت ادامه شبکه ایجادشده و تعریف فرصت‌های جدید همکاری صورت خواهد گرفت.

آخرین مهلت ثبت‌نام ۱۰ مرداد (اول آگوست) تعیین شده است. این رویدادها از ۱۳ تا ۱۵ مهرماه سال جاری برگزار می شود و در روز شنبه ۱۴ مهرماه افتتاحیه آن برگزار خواهد شد.

کد N1910216