ازدواج یک دختر جوان با قاتل شیطان صفت در زندان / می خواستم از او باردار شوم!

قاتل, تجاوز, قتل, تجاوز به جسد, ازدواج با قاتل شیطان صفت

قاتل زنجیره‌ای که مرتکب جنایات وحشتناکی شده بود، بسیار خوش شانس است. زنی جوان که از او 40 سال کوچکتر است این قاتل را در تلویزیون دید و عاشقش شد.

رکنا: سرگئی تکاچ 65 ساله که سابقا مامور پلیس بود بیش از 100 زن را از جمله یک دختر بچه 8 ساله به قتل رسانده و به جسدشان تجاوز کرده است. اما این کارهای هولناک او نه تنها باعث نشد همه از او دوری کنند بلکه دختری 25 ساله را به سمتش جذب کرد.
او یکی از خطرناکترین قاتلان زنجیره‌ای دنیاست. در طول 25 سال وحشتناک این قاتل خونسرد با اجساد قربانی‌هایش رابطه جنسی برقرار می‌کرد و با استفاده از آموزش‌های پلیسی‌اش سرنخ‌ها را می‌پوشاند. همسر او النا که وقتی سرگئی شروع به این قتل‌ها کرد به دنیا نیامده بود یک نوجوان بود که این هیولای زندانی در تلویزیون دید و به سمتش جذب شد. النا شروع به نوشتن نامه‌های عطرآگین به سرگئی زندانی کرد تا جایی که اجازه ملاقات با او را پیدا کرد. آنها در سال 2015 با هم ازدواج کردند. سرگئی هنوز دخترشان الیزاوتا را که 19 ماه قبل به دنیا آمده ملاقات نکرده است.
النا گفته که در ملاقات با سرگئی نگران جانش نیست و هیچ حسی نسبت به قربانی‌های او ندارد چون به گفته خودش او کسی نیست که مرتکب قتل شده است. زن جوان در مورد تجربه‌اش با سرگئی گفته است: اولین باری که او را در تلویزیون دیدم مانند مغناطیس جذبش شدم. می‌خواستم کاری کنم که از من خوشش بیاید. وقتی فهمیدم از او باردار هستم خوشحالی واقعی را حس کردم. ولی از آنجا که دخترمان در روسیه به دنیا آمده است والدینم و مسئولان آنجا اجازه نمی‌دهند که او را به ملاقات پدرش بیاورم.
والدین وحشت‌زده النا برای گرفتن حضانت الیزاوتا از او به دادگاه مراجعه کرده‌اند.
. سرگئی که قبلا 3 زن طلاق داده می‌گوید می‌خواهد به عشق همسر و دخترش زندگی کند. النا در مورد زن‌های قبلی سرگئی می‌گوید اگر مجبور بود با انها رقابت کند آنها نمی‌توانستند در این دنیا باقی بمانند. این دو هر 2 ماه یکبار به مدت 3 روز در زندان با هم وقت می‌گذرانند و پلیس در این مت هر ساعت سلول آنها را چک می‌کند تا مطمئن شود النا هنوز زنده است.
سرگئی در سال 2008 در اوکراین زندانی شد. در این کشور مجازاتاعدام وجود ندارد.او همراه با ده‌ها قاتل و متجاوز در زندان ژیتومیر است که قبلا متعلق به گشتاپو بود. النا برای رهاسازی او کمپینی به راه انداخته است و کاملا امیدوار است که روزی سرگئی از زندان آزاد می‌شود.
کد N1909238