انگلیس، پاناما را ۶ تایی کرد

انگلیس پاناما, جام جهانی 2018, جام جهانی, جام جهانی روسیه, جام جهانی 2018 روسیه, تیم ملی انگلیس, انگلیس,تیم ملی انگلیس, انگلیس در جام جهانی 2018

دیدار دو تیم انگلیس و پاناما در دومین تجریه خود در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه از گروه G آغاز شد که این دیدار با برتری ۶ بر یک انگلیس به پایان رسید.

دیدار دو تیم انگلیس و پاناما در دومین تجریه خود در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه از گروه G آغاز شد که این دیدار با برتری ۶ بر یک انگلیس به پایان رسید.
انگلیس ۶-۱ پاناما
داور: گریشا قائد (مصر)
ورزشگاه: نیژنی
گل: استونز(۸ و ۴۰)، هری کین(۲۱ ، ۴۴ و ۶۲) و لینگارد (۳۶) برای انگلیس، بالوی (۷۸) برای تونس
کارت زرد:  اسکوبار و کوپر برای پاناما، لوفتوس چیک برای انگلیس
کارت قرمز : _
ترکیب انگلیس: جردن پیکفورد، کیل واکر، جان استونز، هری مگیر، جسی لینگارد، جردن هندرسون، هری کین، رحیم استرلینگ، تریپر، اشلی یانگ و روبن چیک
ترکیب پاناما : خایمه پندو، میشل موریو، فیلدل اسکوبار، رومن تورس، گابریل گومس، بلاس پرس، ادگارد بارسناس، آرماندو کوپر، اریک دیویس، آنیبال گودوی و خوسه لوییس رودریگس
به گزارش ایسنا، دو تیم انگلیس و پاناما در دومین دیدار خود در مرحله گروهی جام جهانی از ساعت ۱۶:۳۰ در ورزشگاه نیژنی برابر هم قرار گرفتند.
نیمه اول
بازی با قضاوت داور مصری آغاز شد و انگلیس توپ و میدان را در همان ابتدای بازی به دست آورد.
دقیقه ۸: کرنر انگلیس با سانتر تریپیر به روی دروازه ارسال شد و ضربه سر جان استونز دروازه پندو را باز کرد و انگلیس را پیش انداخت.
دقیقه ۱۶: حرکت بازیکنان پاناما از سمتراست توپ را در پشت محوطه جریمه به بارسناس رساند و شوت کات‌دار و زیبای این بازیکن به شکلی خطرناک از کنار دروازه پیکفورد به بیرون رفت.
دقیقه ۲۰: پاس در عمق به لینگارد او را در موقعیتی تک به تک قرارداد که شماره ۷ انگلیس با خطای اسکوبار متوقف شد و داور اعلام پنالتی کرد. هری کین پشت توپ ایستاد و توپ را به گل تبدیل کرد.
دقیقه ۳۱: سانتر هندرسون با ضربه سر مک‌گوایر از بالای دروازه به بیرون رفت.
دقیقه ۳۶: پاس استرلینگ به لینگارد در پشت محوطه جریمه، این بازیکن را صاحب توپ کرد که شوت استثنایی این بازیکن به تور دروازه پاناما چسبید تا گل سوم سه‌شیر به ثمر برسد.
دقیقه ۴۰: حرکت ترکیبی انگلیسی‌ها با همکاری هندرسون و کین توپ را در دهانه دروازه به استرلینگ رساند که ضربه سر این بازیکن را دروازه‌بان مهار کرد و استونز در برگشت باز هم با ضربه سر دروازه پاناما را باز کرد.
دقیقه ۴۴: هنگام ضربه کرنر، گودوی، هری کین را متوقف کرد تا داور برای بار دوم اعلام پنالتی کند و باز هم کاپیتان سه‌شیر پشت توپ قرار بگیرد و گل دوم و خود و پنجم انگلیس را به ثمر برساند.
نیمه دوم
بازی دو تیم در نیمه دوم با سوت داور مصری شروع شد.
دقیقه ۶۲: بعد از آنکه چند موقعیت نصفه و نیمه روی دروازه ها ایجاد شد انگلیس به گل رسید. ضربه روبن لوفتوس چیک با برخورد به هری کین وارد دروازه پاناما شد تا با خوش شانسی این بازیکن هت تریک کرده باشد و در ادامه تعویض شد و روی نیمکت نشست تا برای بازی با بلژیک استراحت کند.
دقیقه ۷۸: بالوی موفق شد اولین گل تاریخ پاناما را در جام جهانی به ثمر برساند و فیلیپه بالوی توانست تاریخ سازی کند.
در نهایت این دیدار با نتیجه ۶ بر یک به سود انگلیس خاتمه یافت.

صفحه ویژه جام جهانی 2018 روسیه
کد N1901011