خلاصه بازی صربستان سوئیس | پیروزی 2-1 سوئیسی ها +فیلم

صربستان سوئیس, بازی صربستان سوئیس, بازی امروز صربستان سوئیس, خلاصه بازی صربستان سوئیس, نتیجه صربستان سوئیس, نتیجه بازی امروز صربستان سوئیس, نتیجه بازی صربستان سوئیس, نتیجه فوتبال صربستان سوئیس, بازی امشب صربستان سوئیس, جام جهانی, پیش بینی صربستان سوئیس, پیش بینی بازی صربستان سوئیس, عکس صربستان سوئیس, عکس بازی صربستان سوئیس, خلاصه بازی امروز صربستان سوئیس, خلاصه بازی امشب صربستان سوئیس, خلاصه بازی صربستان و سوئیس, خلاصه بازی امشب صربستان و سوئیس, خلاصه بازی دیشب, خلاصه بازی دیشب صربستان, بازتاب بازی صربستان, خلاصه بازی دیشب تیم ملی, خلاصه فوتبال صربستان سوئیس,

خلاصه بازی صربستان سوئیس | سوئیس با دو گل ژاکا و شکیری، شب گذشته در برابر صربستان به پیروزی رسید. صربستان که ابتدا با گل میتروویچ پیش افتاده بود، در نیمه دوم بازی دیشب دو گل از سوئیسی ها خورد تا گروه e جام جهانی روسیه شاهد معادلات پیچیده تری باشد...خلاصه بازی صربستان سوئیس را در ادامه می بینید...


خلاصه بازی صربستان سوئیس


خلاصه بازی صربستان سوئیس | پیروزی 2-1 سوئیسی ها +فیلمخلاصه بازی صربستان سوئیس | سوئیس با دو گل ژاکا و شکیری، شب گذشته در برابر صربستان به پیروزی رسید. صربستان که ابتدا با گل میتروویچ پیش افتاده بود، در نیمه دوم بازی دیشب دو گل از سوئیسی ها خورد تا گروه e جام جهانی روسیه شاهد معادلات پیچیده تری باشد...خلاصه بازی صربستان سوئیس را در ادامه می بینید...


دیدار سوئیس و صربستان از گروه E جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه از ساعت ۲۲:۳۰ آغاز شد که این دیدار با برتری 2 بر یک سوئیس به پایان رسید.

سوئیس ۲- یک صربستان

داور: فلیکس بریش (آلمان)
ورزشگاه:وولگوگراد

گل: میتروویچ(صربستان)، ژاکا و شکیری(سوییس)

کارت زرد: میلیوجویچ، ساویچ، نمانیا ماتیچ (صربستان) و شکیری (سوئیس)

کارت قرمز: _

ترکیب سوئیس: یان سومر، اشتفان لیشت اشتاینر، مانوئل آکانژی، هریس سفروویچ، گرانیت ژاکا، والون بهرامی، ریکاردو رودریگز، استیون زوبر، بلریم ژمایلی، فابین شار، ژردان شکیری.

ترکیب صربستان:  استویکوویچ، یوسکو توسیچ، لوکا میلیوجویچ، پرانیسلوا ایوانوویچ، الکساندر میتروویچ، دوسان تادیچ، الکساندر کولاروف، نیکولا میلنکوویچ، فیلیپ کاستیچ، سرگئی ساویچ، نمانیا ماتیچ.

نیمه اول

بازی با سوت داور آلمانی آغاز شد.

در همان دقایق ابتدایی میتروویچ دو ضربه سر به سمت دروازه سوئیس زد که یکی از آن‌ها را یان سومر دفع کرد اما روی ضربه سر دوم در دقیقه ۴ کاری از پیش نبرد و دروازه‌اش را باز شده دید. در ادامه دو تیم بازی را در میانه های میدان ادامه دادند و خطری متوجه دروازه های دو تیم نشد.

در دقیقه ۲۰ ضربه سر فابین شار با اختلاف کم از بالای دروازه به بیرون رفت تا دروازه صربستان بسته بماند. در ادامه هر چند بازیکنان سوئیس صاحب موقعیت هایی در زمین حریف شدند ولی بی دقتی مهاجمان این تیم باعث شد تا دروازه صرب ها بسته بماند و نیمه نخست با برتری یک بر صفر صربستان به پایان برسد.

نیمه دوم

دقیقه ۵۳: ضدحمله سوییس توپ را به شکیری رساند که ضربه پا چپ این بازیکن بلوکه شد و در ریباند گرانیت ژاکا با ضربه‌ای استثنایی از پشت محوطه جریمه دروازه صربستان را باز کرد و بازی را به تساوی کشاند.

دقیقه ۵۸: حرکت انفرادی شکیری در سمت راست با ضربه کات‌دار و زیبای این بازیکن همراه شد که توپ با برخورد به تیر دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه ۷۰ ضربه ناگهانی امبولو را دروازه بان صربستان دفع کرد. در نهایت در دقایق پایانی در حالی که بازی با تساوی یک بر یک در جریان بود، حملات سوئیسی ها جواب داد و ژردان شکیری موفق شد گل دوم را نیز وارد دروازه صربستان کند تا این دیدار با برتری 2 بر یک سوئیس به پایان برسد.
کد N1899877