مدیرعامل و هیات مدیره جدید شرکت هپکو معرفی شدند

واحدها,استان مرکزی,اقتصاد,بخش خصوصی,سازمان خصوصی سازی,معاون وزیر

با حضور پوری حسینی؛ معاون وزیر اقتصاد و رئیس کل سازمان خصوصی سازی کشور، غلامرضا صادقیان به عنوان مدیرعامل جدید شرکت هپکو اراک معرفی شد.

به گزارش ایلنا، با حضور پوری حسینی؛ معاون وزیر اقتصاد، رئیس کل سازمان خصوصی‌سازی و استاندار استان مرکزی در محل استانداری این استان، اعضای هیئت مدیره جدید شرکت هپکو اراک مشخص و غلامرضا صادقیان به عنوان مدیرعامل جدید شرکت هپکو اراک معرفی شد.

صادقیان؛ مدیرعامل جدید شرکت هپکو اراک پیش از این به عنوان مدیرعامل شرکت‌های ایران خودرو تبریز، مدیرعامل شرکت ارس خودرو دیزل(آمیکو) و همچنین در مسئولیت قائم مقام شرکت هواپیمایی آتا فعالیت داشته است.

پوری حسینی در مراسم معارفه هیات مدیره جدید شرکت هپکو اراک ضمن اشاره به معرفی بهترین مدیران صنعتی کشور برای شرکت هپکو گفت: انتخاب پنج نفر از بهترین مدیران صنعتی کشور به عنوان اعضای جدید هیات مدیره و مدیرعامل شرکت هپکو اراک نشان دهنده اهمیت به حل مشکلات هپکو است.

وی افزود: با دستور وزیر صنعت، معدن و تجارت مدیریت شرکت هپکو اراک از یک ماه گذشته برای عبور از بحران و تسریع در رفع مشکلات این شرکت به سازمان خصوصی‌سازی واگذار شد و در طی این مدت توسط این سازمان پنج مدیر توانمند صنعتی کشور برای راهبری امور شرکت هپکو گزینش و انتخاب شدند.

رییس کل سازمان خصوصی سازی ادامه داد: بر این اساس غلامرضا صادقیان به عنوان مدیرعامل، غلامرضا سمندر به عنوان رئیس هیات مدیره و علی انعامی، محمد حسین شهسوار و داود صلاحی به عنوان اعضای هیات مدیره جدید شرکت هپکو اراک انتخاب شدند.

پوری حسینی خاطرنشان کرد: این افراد منتخب سازمان خصوصی‌سازی به عنوان اعضای جدید هیات مدیره شرکت هپکو اراک هستند و امید است با حمایت استاندار و مسئولان استان مرکزی و کارکنان این واحد مادر تخصصی بتوانند جایگاه صنعتی هپکو را ترمیم کنند.

 همچنین آقازاده؛ استاندار مرکزی در این مراسم گفت: تیم مدیریتی جدید شرکت هپکو از برترین‌‌های بخش خصوصی هستند.

 استاندار مرکزی با اشاره به توانمندی افراد معرفی شده؛ افزود: تیم مدیریتی جدید شرکت هپکو از برترین‌ افراد بخش خصوصی هستند.

آقازاده در حاشیه تودیع و معارفه مدیرعامل جدید شرکت هپکو نیز اظهار کرد: در طول یک ماه گذشته شاهد تحولات مثبتی در روند حل مشکلات هپکو بودیم.

وی تصریح کرد: در ۳۰ اردیبهشت‌ماه امسال کارگروه ملی رفع موانع تولید تشکیل و با دستور وزیر صنعت، معدن و تجارت مدیریت هپکو به سازمان خصوصی‌سازی محول شد تا زمانی ‌که هپکو به تولید برسد و سپس واگذاری شرکت به متقاضیان جدید انجام شود.

آقازاده استاندار مرکزی با اشاره به اینکه تیمی که سازمان خصوصی‌سازی برای مدیریت شرکت هپکو انتخاب کرده است، از بهترین‌ افراد بخش خصوصی هستند، بیان کرد: این تیم از افرادی است که سال‌های سال در زمینه تولیدات صنعتی فعالیت‌های موفقی داشتند.

وی ادامه داد: ما در استان به طور صد درصد از این تیم مدیریتی حمایت قاطع خواهیم کرد و  امیدواریم این حمایت از طرف کارکنان شرکت هپکو هم صورت بگیرد و آنها هم این همکاری را با همه مسئولان داشته باشند.

کد N1899716