توقیف ۶۰ تن کالای تاریخ مصرف گذشته و تشکیل پرونده تقلب در گشت تعزیرات سیستان و بلوچستان

حقوقی قضایی,سیستان و بلوچستان

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان سیستان و بلوچستان از توقیف ۶۰ تن کالای تاریخ مصرف گذشته و تشکیل پرونده تقلب در گشت مشترک تعزیرات این استان خبر داد.

به گزارش ایلنا، حیدر میرزایی مدیرکل تعزیرات حکومتی استان سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به اخبار واصله و در راستای بررسی انبارهای دپوی کالا در گشت مشترک تعزیرات حکومتی با همراهی بازرسان صنعت، معدن و تجارت و مرکز بهداشت از انباری در شهرک صنعتی شهرستان زاهدان بازدید به عمل آمد که در بررسی صورت گرفته مقدار ۶۰ تن کالای تاریخ مصرف گذشته کشف شد.

وی افزود: این محموله شامل انواع نوشیدنی و همچنین بیسکویت و مواد بهداشتی جز کالاهای مکشوفه بود که با توجه به کشف دستگاه های وسیله تقلب و اقلام دیگری از جمله تینر برای پاک کردن تاریخ های مرقوم بر روی کالا و درج تاریخ جدید، در این خصوص با عنوان اتهام تقلب پرونده ای برای متهمین تشکیل شد.

میرزایی تصریح کرد: واحد فوق توسط بازرسین مرکز بهداشت پلمپ و از ادامه فعالیت جلوگیری به عمل آمد و پرونده متشکله در تعزیرات حکومتی زاهدان خارج از نوبت در مرحله رسیدگی است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اظهار داشت: سلامت شهروندان خط قرمزسازمان تعزیرات حکومتی است و سودجویان و متخلفین در این راستا  برخورد شدید خواهد شد.

کد N1898884