تجاوز وحشتناک به دختر دانشجو در پشت سطل آشغال

رابطه,رابطه نامشروع,ارتباط,ارتباط نامشروع,رابطه پنهانی,ارتباط پنهانی,تجاوز,عکس تجاوز,فیلم تجاوز,قتل,آدم کشی,قتل عمد,قتل غیر عمد,دفاع,دفاع از خود,قتل و تجاوز,تجاوز و قتل,قصاص نفس,دستگیری,کلانتری,طلاق,دادگاه,دادگاه خانواده,مجازات,اعتراف,حکم,اعدام,حکم اعدام, تجاوز وحشتناک به دختر دانشجو در پشت سطل آشغال

تجاوز وحشتناک به دختر دانشجو در پشت سطل آشغال | پدر"براک ترنر" صدور حکم 14 سال زندان را برای پسرش تنها بخاطر 20 دقیقه تجاوز به زنی را عادلانه نمی داند.

به نقل از رکنا، بیانیه پدر "براک ترنر" که دختر مستی را پشت سطل آشغالی نزدیک محل دانشگاه اش مورد تجاوز قرار داد خشم بسیاری از مردم را برانگیخته است. متهم که دانشجوی دانشگاه استنفورد بوده توسط دو دانشجوی فارغ التحصیل این دانشگاه که شاهد تجاوز براک به یک زن نیمه برهنه در پشت یک سطل زباله بودند تحویل پلیس داده می شود. متهم از سوی دادگاه گناهکار شناخته شد، اما انتشار بیانیه پدرش مبنی بر این که صدور حکم زندان چند ساله برای پسرش عادلانه نیست صدور حکم نهایی را به جلسه بعدی دادگاه موکول کرد. "دن ترنر" پدر متهم مدعی است که این اتفاق عمیقا زندگی پسرش را برای همیشه تحت الشعاع قرار داده و هر دقیقه از زندگی وی همراه با نگرانی، اضطراب، ترس و افسردگی سپری می شود. وی ادامه داده پسرش هرگز نمی تواند به زندگی رویایی که برای خود ترسیم کرده بود برسد، بنابراین حکم 14 سال زندان برای 20 دقیقه عمل غیراخلاقی را ناعادلانه خواند. صحبت های پدر متهم در توییتر خشم و انزجار مردم را برانگیخت و کاربران را به واکنش واداشت. قاضی دادگاه نیز اذعان داشته که بیانیه پدر ترنر با توجه به عناصر مورد توجه در آن از قبیل سن، نقش الکل در جرم و عدم داشتن سوء سابقه را می توان در صدور حکم در نظر داشت. همچنین قاضی اضافه کرد که ترنر برای دیگران خطری ندارد و حکم زندان می تواند به شدت بر زندگی اش تاثیر بدی بگذارد. ترنر که بعد از بازداشت از دانشگاه استنفورد انصراف داده با صدور حکم حداکثر 14 سال زندان مواجه است. از نظر پدر متهم وی فردی مثبت محسوب می شود که در راستای کمک به دیگران از هیچ کمکی دریغ نمی کند. همچنین قربانی نیز بیانیه ای را در دادگاه قرائت کرد که در آن گفته شده بود تجاوز تمام ابعاد زندگی این زن را تحت الشعاع قرار داده و از نظر روحی آسیب دیده است، شیوه عادی زندگی وی تحت تاثیر این تجاوز قرار گرفته است.
پس از جنجال بر سر نامه پدر متهم، دادگاه و اعضای هیات منصفه حکم 6 ماه زندان برای متجاوز تعیین کردن که این حکم باعث نارضایتی مردم این شهر شده است.
http://www.aftabir.com 
کد N1896257