آخرین جزییات پرونده پزشک تبریزی | پزشک تبریزی قصاص می شود یا دیه می پردازد؟

پزشک تبریزی, ماجرای پزشک تبریزی, اعتراف پزشک تبریزی, پزشک تبریزی قاتل, پرونده پزشک تبریزی, قتل خانواده پزشک تبریزی, جزئیات جدید پزشک تبریزی, جزئیات ماجرای پزشک تبریزی, آخرین اخبار پزشک تبریزی, علیرضا صلحی, همسر پزشک تبریزی, اخبار حوادث, آخرین جزییات پرونده پزشک تبریزی,پزشک تبریزی قصاص می شود یا دیه می پردازد؟

آخرین جزییات پرونده پزشک تبریزی | علیرضا صلحی نام پزشک معروف تبریزی است که سال 95 به اتهام قتل همسر و مادر بزرگ خود بازداشت شد. او متهم است با مسموم کردن اعضای خانواده خود با سم فسفین، آنها را به قتل رسانده است. جزئیات جدید ماجرای پزشک تبریزی را در ادامه بخوانید ....


یکی از وکلای مدافع پزشک تبریزی گفت: پرونده موکلم برای رسیدگی به شعبه 24 دیوان عالی کشور ارجاع شده است.

به نقل از رکنا، بابک بابازاده در این باره گفت: احتمالا حدود سه الی چهار ماه طول می‌کشد تا پرونده رسیدگی شود زیرا پرونده ها در دیوان عالی کشور زیاد است.

وی افزود: پرونده برای رسیدگی به شعبه 24 دیوان عالی کشور ارجاع شده است.

براساس این گزارش، بابک بابازاده 16 اردیبهشت ماه گفته بود که پرونده موکلم در دیوان عالی کشور ثبت شده و در مرحله رسیدگی است.

وکیل مدافع پزشک تبریزی نیز پیش از این گفته بود: چهار جلسه برای رسیدگی به این پرونده در شعبه سوم دادگاه کیفری یک استان آذربایجان شرقی برگزار شد و در نهایت بعد از برگزاری چهار جلسه، 29 اسفند ماه سال 96، رای صادر شد و در نهایت لایحه اعتراضی خود را تنظیم و ثبت کردیم.

بابازاده با بیان اینکه حکم صادره قصاص متهم است، گفت: این پرونده دو شاکی دارد. یکی در مورد فوت همسر و دیگری فوت مادربزرگ موکل است. در مورد فوت مادربزرگ، دایی موکلم تقاضای دیه کرده و در مورد همسر موکل نیز، اولیای دم تقاضای قصاص کرده‌اند. ان‌شاءالله قضات دیوان عالی کشور با توجه به مدارکی که له موکلم است، دادرسی بی طرفانه و عادلانه‌ای داشته باشند.

http://www.aftabir.com
کد N1893906