در دبیرستان معین چه اتفاقی افتاد؟ + جزییات جدید

ناظم, ناظم مدرسه, ناظم متجاوز, تجاوز به دانش آموزان, ماجرای مدرسه, ماجرای تجاوز, حائری زاده, فیلم ناظم مدرسه, عکس ناظم مدرسه, فیلم ناظم متجاوز, عکس ناظم متجاوز, مدرسه معین, دبیرستان معین, اسم ناظم تجاوز, فیلم تجاوز در مدرسه, فیلم مدرسه معین, پرونده ناظم مدرسه, پزشکی قانونی, دادگاه ناظم مدرسه, دادگاه ناظم متجاوز, اعدام ناظم, اعدام ناظم متجاوز, پزشکی قانونی, تجاوز به دانش آموزان, تجاوز ناظم مدرسه, ناظم مدرسه در پزشکی قانونی, پرونده ناظم متجاوز, پرونده ناظم مدرسه, پرونده ناظم متجاوز,در دبیرستان معین چه اتفاقی افتاد؟ جزییات جدید,ناظم مدرسه معین,تجاوز ناظم مدرسه,ناظم متجاوز مدرسه,فیلم ناظم مدرسه,ناظم مدرسه غرب تهران,حکم ناظم مدرسه,ناظم متجاوز مدرسه معین,ماجرای ناظم مدرسه تهران,ناظم مدرسه معین کیست,عکس ناظم مدرسه غرب تهران,

در دبیرستان معین چه اتفاقی افتاد؟ + جزییات جدید | عضو کمیسیون آموزش و مجلس آخرین اخبار از حادثه در یکی از مدارس غرب تهران را تشریح کرد.


سید جواد ابطحی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به آخرین اخبار از وضعیت حادثه یکی از مدارس غرب تهران، گفت: متأسفانه موضوعی که در یکی از مدارس غرب تهران روی داد، از سوی رسانه‌‌ها در نزد افکار عمومی بزرگ جلوه داده شد، واقعیت مطالب در حدی که در رسانه‌ها منتشر شده، نبوده است.

وی افزود: طبق پیگیری‌های که کمیسیون در این زمینه داشته‌، ناظم مدرسه مذکور در غرب تهران به قوه‌قضائیه معرفی شده‌ و 3 نفر از مدیران مستقیم و یا غیرمستقیم که در این ماجرا نقش داشته‌اند، فعلا معلق شده‌اند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اضافه کرد:وزیر آموزش و پرورش به بازرسی ویژه وزارتخانه تحت امرش مأموریت داده تا مسئله حادثه در یکی از مدارس غرب تهران را به‌صورت ویژه بررسی و گزارشی از آن ارائه دهد.

ابطحی ادامه داد: مسائل حاشیه‌ای پیرامون حادثه اخیر در یکی از مدارس غرب تهران مطرح شد و فضای مجازی هم به آن کمک کرد تا مطلبی بدون بررسی کارشناسانه مطرح شود؛ اما در نهایت مشخص شده که وضعیت در آن حدی که مطرح شده، نبوده و مسئله تجاوز ثابت نشده است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در پایان خاطرنشان کرد: 7 دانش‌آموز این مدرسه اقدام عملی را منکر شده‌اند اما فقط در حد دعوت به مصرف مشروبات الکی و این مسائل بوده است.

اطلاعات جدید از پرونده مدرسه غرب تهران؛ دعوت دانش‌آموزان برای مصرف مشروب تایید شد.

http://www.aftabir.com
کد N1893597