عکس: مهران مدیری و برادران قاسم خانی | فیلم جدید مهران مدیری چیست؟ | شب های برره 2 در راه است؟

مهران مدیری,عکس مهران مدیری,مهران مدیری عکس,مهران مدیری اینستاگرام,عکس های مهران مدیری,عکسهای مهران مدیری,مهران مدیری و دخترش,عکس مهران مدیری و دخترش,دورهمی,برنامه دورهمی,دورهمی مهران مدیری,سری جدید دورهمی,فیلم,سریال,پیمان قاسم خانی,عکس پیمان قاسم خانی,پیمان قاسم خانی عکس,پیمان قاسم خانی اینستاگرام,عکس های پیمان قاسم خانی,عکسهای پیمان قاسم خانی,مهراب قاسم خانی,عکس مهراب قاسم خانی,مهراب قاسم خانی عکس,مهراب قاسم خانی اینستاگرام,عکس های مهراب قاسم خانی,عکسهای مهراب قاسم خانی,شب های برره,سریال شب های برره,سریال شب های برره 2,فیلم شب های برره,سریال جدید مهران مدیری,فیلم جدید مهران مدیری

شب های برره 2 در راه است؟ | مهران مدیری برای ساخت سریال جدید خود به سراغ همکاران قدیمی رفته است.

به گزارش آفتاب و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، بعد از موفقیت مهران مدیری در ساخت برنامه دورهمی، مصطفی احمدی در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان از همکاری دوباره با مهران مدیری برای ساخت یک سریال برای تلویزیون خبر داده بود.  پس از خبرهای منتشر شده، شب گذشته عکسی در فضای مجازی منتشر شد که به نظر می‌رسد مدیری برای ساخت سریال جدید خود با برادران قاسم خانی، امیرمهدی ژوله و سیامک انصاری همکاری خواهد کرد.

گفته می‌شود این سریال شبیه به «شب‌های برره» است یعنی به نوعی قرار است «شب های برره 2» ساخته شود. پیمان قانع نیز با انتشاری عکسی این موضوع را تایید می‌کند.
همکاری مدیری با برادران قاسم خانی و امیر مهدی ژوله صحت دارد؟
همچنین مرتضی میرباقری در حاشیه برگزاری نخستین نشست هم اندیشی حمایت از کالای ایرانی در خصوص روند تولید آن از واگذاری سریال جدید مهران مدیری به سیما فیلم و مذاکرات اولیه برای آغاز پیش تولید خبر داد.
لازم به ذکر است؛ مهران مدیری و پیمان قاسم خانی پیش از این سریال‌های موفقی چون «شب های برره»، «پاورچین» و «مرد هزار چهره» را برای تلویزیون ساخته بودند.
http://www.aftabir.com
کد N1882354