چهار بازیگر دیگر به «حکایت کمال» پیوستند

سینما و تئاتر,سریال حکایت کمال

به گزارش ایلنا، سریال «حکایت کمال» به تهیه‌کنندگی محسن شایانفر و کارگردانی قدرت الله صلح میرزایی با روایتی از دهه چهل در مرحله پیش‌تولید قرار گرفته است و به تازگی میرطاهر مظلومی، محمد شیری، مهرداد ضیایی و سعید پیردوست هم به گروه بازیگران این پروژه پیوسته‌اند.

پیش از این حضور حمید لولایی، مریم سعادت، نگار عابدی، سولماز غنی و یوسف صیادی در این سریال قطعی شده بود. حکایتهای کمال سیری است در فضای ایام دهه چهل و ساختاری اپیزودیک دارد.

از نیمه اسفند سال گذشته مقدمات ساخت دکورهای این کار در شهرک سینمایی غزالی آغاز شده و باتوجه به قصه‌های متعدد، پیش بینی می‌شود بازهم بازیگران نام آشنای دیگری طی روزهای آینده به پروژه بپیوندند. این سریال بزودی جلوی دوربین خواهد رفت.

 «حکایت‌های کمال» اقتباسی از رمانی به همین نام نوشته محمد میرکیانی محسوب می‌شود که قهرمان داستان یک نوجوان به نام کمال است.

این سریال در مرکز سیما فیلم تولید می‌شود و ۱۵۰ قسمت دارد.

صلح میرزایی تاکنون سریال‌های «پنجره»، «رخصت» و «دختری به نام آهو» را برای تلویزیون ساخته است.

سریال «هست و نیست» جدید‌ترین سریال محسن شایانفر در حوزه تهیه‌کنندگی زمستان گذشته به کارگردانی حسین سهیلی‌زاده از شبکه دو پخش شد.

عوامل پشت دوربین مجموعه که تا به حال حضورشان قطعی شده، عبارتند از: مدیرتولید: فرشید رئوفی، تصویربردار: ناصر محمود کلایه، صدابردار: وحید سلطانی، جلوه‌های ویژه: حمید رسولیان، بدلکار: علیرضا فتحی، برنامه‌ریز: مجید فاضلی، عکاس: فرامز بیات.، طراح گریم: بابک شعاعی، مدیرتدارکات: مهدی آقامحمدی، طراح صحنه ولباس: فرهاد عزیزی فرد، دوخت لباس: زینب رنجبر، دکوراتور: محمدعلی شیبک، منشی صحنه: بیتا ارسطویی، تصویربردار پشت صحنه: مهشید رئوفی و مشاور رسانه‌ای: هادی داداشی.

کد N1871599