شناسایی ۳۱ مفسد اقتصادی

سیاسی

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: ۳۱ مفسد اقتصادی شناسایی کردیم که قوه قضائیه باید با حدیت وارد شده و گلوگاه این مفسدان را بفشارد.

به گزارش ایسنا، امیر خجسته در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان همدان، با بیان این‌که «اقدامات مجمع نمایندگان استان در نتیجه وحدت، همدلی و اتحاد نمایندگان است»، اظهار کرد: باوجود تحربم ها و گرانی دلار، بودجه کشور به خوبی برنامه ریزی شده و چنانچه مدیران پیگیر باشند نتیجه خواهند گرفت. ۸۵ درصد بودجه ها در سطح ملی و ۱۵ درصد در سطح استان ها اختصاص می باید.

وی با اشاره به رویداد پیش رو تحت عنوان رویداد همدان ۲۰۱۸ خاطرنشان کرد: این رویداد ایجاد بسترهای گردشگری در استان همدان را به سرعت به سمت توسعه پایدار هدایت می‌کند.

وی با اشاره به این‌که همدان در سطح بین‌المللی درخشش خود را خواهد داشت، بیان کرد: تبلیغات همدان برای این رویداد بسیار پررنگتر از تبریز است.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس با اشاره به برگزاری پروازهای تهران- همدان و بین‌المللی بودن فرودگاه همدان، ادامه داد: با راه‌اندازی راه‌آهن در همدان، انقلاب ریلی در این استان رخ داده است. ۱۵۰۰ میلیارد سرمایه مردم در استان سرگردان است و نمی دانند این سرمایه را کجا سرمایه‌گذاری کنند.

وی افزود: ناکارآمدی برخی از مدیران باعث ایجاد تنش در جامعه شده و موجب شده که مردم نسبت به نظام و رهبری بدبین شوند. بانک مرکزی اعلام کرده که با موسسات غیرمجاز کنار نمی‌آییم! مگر می شود که یک موسسه در همه استان ها شعبه بزند و شما خبرنداشته باشید درصورتی که ما در کشوری هستیم که عبدالمالک ریگی را در آسمان به دام انداختیم. موسسات بانکی مانند کاسپین، فرشته و وحدت ایرانیان سپرده‌های مردم را بردند و ۲۰ هزار میلیارد تومان پول گذاشتیم تا بتوانیم مشکل مردم را حل کنیم.

وی با بیان این‌که «از سوزن تا خودرو را به کشور وارد می‌کنند»، گفت: ۶ هزار و ۴۴۱ خودروی قاچاق به داخل کشور وارد شده است و احدی نتوانسته جلوی این قاچاق به این بزرگی را بگیرد و بااین وجود چگونه می‌توان تولید داخلی را حمایت و توسعه داد.  قاچاق امری نیست که بتوانم به سادگی ازکنارش عبور کنم.

خجسته در عین حال با بیان این‌که «دولت به سمت کوچک‌سازی می‌رود»، گفت: باید پروژه‌ها را به بخش خصوصی واگذار کنیم.

انتهای پیام

کد N1867027