آزار و اذیت پسر جوان توسط دختر سنگدل | شکنجه وحشتناک دختر شیطان صفت جان پسر جوان را به خطر انداخت

رابطه,رابطه نامشروع,ارتباط,ارتباط نامشروع,رابطه پنهانی,ارتباط پنهانی,تجاوز,عکس تجاوز,فیلم تجاوز,قتل,آدم کشی,قتل عمد,قتل غیر عمد,دفاع,دفاع از خود,قتل و تجاوز,تجاوز و قتل,قصاص نفس,دستگیری,کلانتری,مجازات,اعتراف,حکم,اعدام,حکم اعدام,آزار و اذیت پسر جوان توسط دختر سنگدل,شکنجه وحشتناک دختر شیطان صفت جان پسر جوان را به خطر انداخت

آزار و اذیت پسر جوان توسط دختر سنگدل | پسری که مدت‌ها تحت شکنجه‌های وحشتناک دوست دختر سابقش بود تا پای مرگ رفت.

به گزارش آفتاب و به نقل از رکنا، مردی که توسط دوست دختر سابقش از نظر روحی و روانی زیر شکنجه بود بعد از نجات پیدا کردن تجربیات وحشتناک خود را با پلیس در میان گذاشت. الکس اسکیل 22 ساله توسط دختر دیوانه از غذا، لباس و جای خواب مناسب و حتی ارتباط با خانواده‌اش محروم شده بود. جردن ورث دوست دختر او به اتهام شکنجه و رفتار خشن به هفت سال زندان محکوم شده است. پلیس می‌گوید این اولین بار است که یک زن با چنین اتهاماتی مواجه می‌شود.

این زوج همدیگر را از وقتی شانزده ساله بودند می‌شناختند ولی طی نه ماه آخر، جردن رفتارهای خشونت‌آمیزی از خود بروز داد و به مرور الکس را از ابتدایی‌ترین حقوق زندگی هم محروم کرد. او الکس را تهدید کرده بود که اگر سعی در فرار داشته باشد او را خواهد کشت. جردن همچنین رویبدن الکس آب جوش می‌ریخت و او را می‌سوزاند.
الکس می‌گوید: دکترها و پلیس به من گفتند اگر فقط چند روز دیگر با او می‌ماندم دیگر زنده نبودم. او مرا تهدید به مرگ می‌کرد. نمی‌خواهم هیچ‌کس دیگری در معرض آنچه من درگیرش بودم قرار بگیرد. فکر می‌کنم که زنده ماندم تا داستانم را با بقیه به اشتراک بگذارم.
اسکیل سوزانده شده، چاقو خورده و گرسنه نگه داشته شده بود. "آنقدر زخم و جای سوختگی داشتم که فکر می‌کردم ممکن است قطع عضوم کنند. وزنم تقریبا به نصف رسیده بود. سه سال تحت شکنجه روحی و نه ماه شکنجه فیزیکی بودم. اولش با مشت و لگد شروع شد و اواخر به شکنجه با چکش، بطری و چوب رسیده بود. همچنین چاقو و آب جوش "
کاراگاه پرونده جری ویت می‌گوید: ما از این پرونده بسیار غافلگیر شده‌ایم. اولین بار است که با چنین چیزی مواجه می‌شوم.

جردن معلم و طرفدار حقوق حیوانات بود و در دادگاه گفته شد که خانواده خوب و گرمی داشت. ولی پشت درهای بسته به هیولایی تبدیل می‌شد که الکس را که هیدروسفالوس، نوعی مشکل مغزی دارد به شدت شکنجه می‌کرد. همسایه‌های آنها در دادگاه شهادت داده‌اند که اغلب صدای شکستن وسایل از خانه آنها می‌آمد. یکی از همسایه‌ها یکبار جردن را با دریل در بالکن دیده بود.الکس می‌گوید وحشت‌زده‌تر از آن بوده که اینها را برای کسی تعریف کند. "در ابتدا فکر می‌کردم که این کارها عادی هستند چون قبلا دوست دختری نداشتم. بعدش هم تهدیدم کرد که اگر فرار کنم خواهم مرد."

الکس تنها وقتی نجات پیدا می‌کند که همسایه‌ها بعد از شنیدن سروصدای وحشتناک با پلیس تماسمی‌گیرند. او با سوختگی‌های درجه دوم و سوم و زخم‌های عمیق به بیمارستان رسانده شد و از مرگ جان سالم به در برد. جردن ورث هم دستگیر و به هفت سال زندان محکوم شد.
http://www.aftabir.com
کد N1862350