علت کم کاری بازیگر معروف چیست؟ | اکرم محمدی درباره هنرمندان پیشکسوت چه گفت؟

اکرم محمدی,عکس اکرم محمدی,اکرم محمدی عکس,اکرم محمدی اینستاگرام,عکس های اکرم محمدی,عکسهای اکرم محمدی,علت کم کاری بازیگر معروف چیست؟,اکرم محمدی درباره هنرمندان پیشکسوت چه گفت؟

علت کم کاری بازیگر معروف چیست؟ | اکرم محمدی از بازیگران مطرح سینما و تلویزیون ایران که در فیلم های خانه سبز، سالهای برف و بنفشه و .... ایفای نقش کرده است چند سالی است کم کار شده است. اکرم محمدی درباره پیشکسوتان و سرمایه های هنر اظهار کرد:....

اکرم محمدی بازیگر سینما و تلویزیون درباره ادای دین سینما به بزرگانش گفت: مهمترین مسئله برای پاسداشت و ادای دین به بزرگان عرصه هنر و بازیگری این است که مسئولان و بازیگران جوان قدر آن‌ها را بدانند و با بزرگداشت‌ها و تقدیر‌ها دین خود را به این بزرگواران ادا کنند.
بازیگر “خانه سبز” درباره پیشکسوتان و سرمایه‌های هنر اظهار کرد: بازیگران پیشکسوت عزیزان و سرمایه‌هایی هستند که سال‌ها در این عرصه زحمت کشیده اند. اگر امروز تئاتر، سینما و آثار نمایشی پا برجاست از وجود این هنرمندان است و امیدوارم پیش از این که مردم و دوستان بخواهند به فکر این عزیزان باشند، مسئولان فکر کنند که این پیشکسوتان چه خدمتی به هنر این مملکت کرده اند و از این عزیزان قدردانی کنند.
محمدی در خصوص نوع برخورد بازیگران جوان سینما نسبت به پیشکسوتان عرصه بازیگری توضیح داد: متاسفانه رفتار خوب و قدردانی از سوی نسل جوان نسبت به پیشکسوتان هنر وجود ندارد در حالی که من فکر می‌کنم قدردانی وظیفه آنان است و باید تجلیل از بزرگان هنر از سوی این نسل همواره وجود داشته باشد.

وی ادامه داد: هر موقعیتی که امروز بازیگران جوان دارند مسلما پیشکسوتی پشت سر آن بوده است که این جایگاه برای آنان فراهم شده است. بازیگران جوان باید این موضوع را خوب بدانند چراکه با دانستن قدر هنرمندان پیشکسوت در آینده کاریشان موفق‌تر خواهند بود، اما اگر پیشکسوتان برایشان اهمیتی نداشته باشند نتیجه خوبی نخواهند گرفت.
بازیگر “سال‌های برف و بنفشه” درباره فعالیت هایش خاطرنشان کرد: در حال حاضر فعالیتی ندارم و ۴ سال و نیم است که بیکارم. دلیلم این است که منتظر هستم تا کار‌ها از نظر متن بهتر شود تا بتوان در آن‌ها بازی کرد و در کنار این مسئله حرمت‌ها نیز حفظ شود.
http://www.aftabir.com
کد N1860202