با تخلفات حادثه‌ساز بدون اغماض برخورد می‌شود

حوادث

معاون اجرایی پلیس راهور ناجا با بیان این‌که همه برای خدمات‌رسانی به مردم باید پای‌کار باشند، گفت: با تخلفات حادثه‌ساز بدون هیچ اغماضی برخورد می‌شود.

به گزارش ایسنا، سردار مؤمنی در جمع مسئولان انتظامی استان اظهار کرد: قوانین جدید راهنمایی و رانندگی باعث کاهش تصادفات جاده‌ای شده است.

وی با بیان اینکه رهبری تأکید زیادی در حوزه راه و راهور در خصوص پیشگیری از تخلفات جاده‌ای دارند، ادامه داد: دستگاه‌های زیادی در این حوزه دخیل هستند که همگان باید برای خدمات‌رسانی مطلوب‌تر به مردم پای‌کار بیایند.

معاون اجرایی پلیس راهور ناجا با اشاره به این‌که باید پلیس‌راه و راهور را یاری کنیم، افزود: در 10 سال گذشته نیز توفیقات خوبی این حوزه داشته‌ایم و قوانین جدید راهنمایی و رانندگی باعث کاهش تصادفات جاده‌ای شده است.

وی همراهی سازمان‌ها و نهادها، بهره‌گیری از نظرات اساتید دانشگاهی، ارتقاء فرهنگ ترافیک و آموزش رانندگی، فرهنگ‌سازی و استفاده از فناوری‌های نوین را از عمده دلایل کاهش تصادفات عنوان کرد.

معاون پلیس راهور ناجا با اشاره به این‌که در لرستان شاهد کاهش تصادفات جاده‌ای بودیم، تصریح کرد: امیدواریم در سال جدید نیز شاهد چشمگیر کاهش تصادفات باشیم.

این مقام انتظامی بیان کرد: تخلفات حادثه‌ساز را باید جدی گرفت و بدون هیچ اغماضی با افراد متخلف برخورد شود.

مؤمنی با تأکید بر این‌که لرستان مقصد بسیاری از مسافران نوروزی در اقصی نقاط کشور است، گفت: تعامل بسیار خوب پلیس استان با پلیس‌راه و راهور قابل‌تقدیر است.


انتهای پیام

کد N1847808