محمد رضا گلزار مجری تلویزیون می شود؟ | مجری برنامه میلیونرشو چه کسی است؟

محمدرضا گلزار,عکس محمدرضا گلزار,محمدرضا گلزار عکس,محمدرضا گلزار اینستاگرام,عکس های محمدرضا گلزار,عکسهای محمدرضا گلزار,سینما,بازیگر,تلویزیون,مجری,مجری گری,سوپراستار,آقای بازیگر معروف مجری تلویزیون می شود؟,مجری برنامه میلیونرشو چه کسی است؟,دورهمی,برنامه دورهمی,تهیه کننده دورهمی,تهیه کننده برنامه دورهمی

آقای بازیگر معروف مجری تلویزیون می شود؟ | اخیرا اخباری مبنی بر اجرای یک برنامه تلویزیونی توسط محمدرضا گلزار پخش شده است که ....

به گزارش آفتاب و به نقل از باشگاه خبرنگاران، هاشم رضایت تهیه‌کننده برنامه های تلویزیونی، در خصوص انتشار خبری مبنی بر ساخت برنامه تلویزیونی «میلیونر شو» با اجرای محمدرضا گلزار گفت: من و حمید رحیمی نادی یک سالی است که کاری انجام نداده‌ایم و مثل همیشه به دنبال طرح و کاری بزرگ بودیم. ما به اتفاق هم طرح برنامه ای را به شبکه سه سیما ارائه کرده ایم و هم اکنون در مرحله پیش تولید و طراحی دکور آن هستیم.
وی در ادامه بیان کرد: ساخت این برنامه کار بزرگی است و هنوز برای انتخاب مجری به قطعیت نرسیده ایم. ان شاء الله در اولین فرصت درباره جزئيات برنامه با رسانه ها صحبت خواهیم کرد.
تهیه کننده برنامه «دورهمی» افزود: ما هم اكنون مشغول طراحی دكور اين برنامه هستیم و ان شاء الله در صورت اتمام توليد، به پخش اردیبهشت ماه می رسد.
رضایت درخصوص عنوان برنامه گفت: اسم برنامه «میلیونر شو» نیست و هنوز تصمیمی برای ساختار نهایی آن نگرفته ايم.
گفتنی است؛ امروز در برخی رسانه ها خبری مبنی بر ساخت برنامه ای وي‍ژه، با عنوان ميليونر شو با اجرای محمدرضا گلزار منتشر شده بود.

http://www.aftabir.com
کد N1846374