وضعیت سفرهای نوروزی در سال 97 | افزایش ده درصدی گردشگری در نوروز امسال

اخبار اقتصادی, آماده سازی خودرو برای سفر, سفر نوروزی, سفر نوروزی با ماشن شخصی, نوروز 96, سال نو, عید نوروز, سال تحویل

وضعیت سفرهای نوروزی در سال 97 | با توجه به نزدیک ششدن به ایام عید نوروز، مردم بیشتر برای تفریح رو به سفرهای خارجی و داخلی میی آمرند که عمده ی سفرها به صورت هوایی صورت می گیرد که پیش بینی شده است میزان سفرهای هوایی 10% نسبت به سال 96 افزایش داشته باشد. در ادامه می توانید بخوانید که...

بیشتر بخوانید : هزینه و دستمزد 97...
بیشتر بخوانید : حمله به اینستاگرام مینا باشاران...
بیشتر بخوانید : سبد کالا عید 96...
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری به اهمیت ارائه خدمات مطلوب هوایی به هموطنان در تعطیلات نوروزی اشاره کرد و گفت: پیش بینی می شود تعداد مسافران هوایی در تعطیلات نوروزی 97 نسبت به سال 96 بین 9 تا 10 درصد افزایش یابد.
«علی عابدزاده» روز شنبه افزود: براساس آمارها، نوروز 96 نزدیک به چهار میلیون نفر در مسیرهای داخلی و خارجی جابه جا شدند.
معاون وزیر راه وشهرسازی درباره اقدامات انجام شده برای خدمات رسانی بهتر به مسافران نیز گفت: برای افزایش رضایت مندی هموطنان در تعیلات نوروزی همه شرکت های هوایی ملزمند نمایندگان خود را در فرودگاه های کشور مستقر کنند تا در صورت نیاز پاسخگوی مسافران باشند.
 سازمان هواپیمایی کشوری همچنان بر انجام پروازهای ایمن و مطلوب نظارت دارد و همه شرکت های هوایی نیز در تلاشند در این روزها خدمات مناسبی را به مسافران ارادئه دهند.
وزارت راه و شهرسازی برای سفرهای نوروزی 97 از 25 اسفندماه تا 17 فروردین ماه، همه دست اندرکاران حمل ونقل هوایی، دریایی، جاده ای و ریلی را ملزم کرده تا در این روزها همه تلاش کنند خدمات رسانی کامل به مسافران نوروزی صورت گیرد.
کد N1845847