رابطه و نقشه شوم خدمتکار شیطان صفت به قتل لیدا رسید + عکس

رابطه,رابطه نامشروع,ارتباط,ارتباط نامشروع,رابطه پنهانی,ارتباط پنهانی,تجاوز,عکس تجاوز,فیلم تجاوز,قتل,آدم کشی,قتل عمد,قتل غیر عمد,دفاع,دفاع از خود,قتل و تجاوز,تجاوز و قتل,قصاص نفس,دستگیری,کلانتری,طلاق,دادگاه,دادگاه خانواده,مجازات,اعتراف,حکم,اعدام,حکم اعدام,رابطه و نقشه شوم خدمتکار شیطان صفت به قتل لیدا رسید عکس

رابطه و نقشه شوم خدمتکار شیطان صفت به قتل لیدا رسید + عکس | مرد جوان که با نقشه زن خدمتکار به خانه پیرزن تنها دستبرد زده و وی را کشته بود با حکم قضایی به قصاص محکوم شد.قضات دادگاه زن خدمتکار را نیز به زندان محکوم کردند.

به گزارش آفتاب و به نقل از رکنا، رسیدگی به این پرونده از عصر بیست و نهم دی ماه سال 95 به دنبال تماس یک زن خدمتکار با پلیس آغاز شد. زن 45ساله به نام طاهره به ماموران کلانتری نواب گفت: مدتی است به عنوان خدمتکار در خانه یک زن 85ساله به نام لیدا کار می کنم. او صبح به من گفت کنترل تلویزیون خانه اش خراب شده به همین خاطر برای خرید کنترل تلویزیون از خانه بیرون ر فتم ولی وقتی برگشتم متوجه شکستن شیشه های پنجره شدم. من در اتاق خواب با جنازه پیرزن روبه رو شدم و فهمیدن به خانه وی دستبرد زده شده است.
به دنبال اظهارات این زن پلیس به خانه مورد نظر در خیابان جیحون رفت و با جنازه زن سالخورده روبه رو شد. پلیس در نخستین گام از تحقیقات به بررسی تصاویر دوربین‌مداربسته راهرو مجتمع مسکونی پرداخت و دریافت زن خدمتکار به همراه یک مرد  چندبار به خانه پیرزن رفته است.همین سرنخ کافی بود تا طاهره تحت بازجویی قرار بگیرد.وی در بازجویی ها گفت :نقشه سرقت را با مرد 42ساله ای به نام حمید اجرا کرده است.
حمید نیز بازداشت شد و به قتل پیرزن تنها اعتراف کرد. حمید به اتهام مباشرت در قتل و طاهره به اتهام معاونت در سرقت پای میز محاکمه ایستادند. در جلسه دادگاه که در شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی محسن زالی بوئینی و با حضور یک مستشار تشکیل شد اولیای دم برای متهمان حکم قصاص خواستند.
سپس حمید به دفاع پرداخت. وی گفت:چند سال قبل من و همسرم با پدر طاهره همسایه بودیم. اما چون من و همسرم مدام با هم اختلاف داشتیم همیشه مادر طاهره وساطتت می کرد تا من و همسرم را با هم آشتی دهد. اما بعد از چند سال من و همسرم از هم جدا شدیم .بعد از این جدایی من گاهی اوقات با طاهر تماس می گرفتم و این شروع رابطه دوستانه ما با هم بود.
وی ادامه داد: طاهره مدتی بود به عنوان خدمتکار در خانه پیرزن تنها کار می کرد. او پیشنهاد سرقت را مطرح کرد و من پذیرفتم. طاهره در فرصتی مناسب در خانه را باز گذاشت تا به آنجا بروم.اما به محض ورود به خانه با پیرزن روبه رو شدم. او با دیدن من داد و فریاد کرد و من به ناچار ضربه ای به سرش زدم. سپس دست و پا و دهان پیرزن را بستم و طلاهایش را سرقت کردم ولی واقعا قصد کشتن او را نداشتم .من طلاها را به طاهره دادم تا آنها را بفروشد.
سپس طاهره به دفاع پرداخت و گفت:قبول دارم نقشه سرقت را کشیدم ولی قرار نبود حمید پیرزن را بکشد. وقتی حمید وارد خانه شد من آنجا را ترک کردم. اما وقتی به خانه برگشتم با جنازه پیرزن روبه رو شدم. من که ترسیده بودم با شکستن شیشه ها به دروغ به همسایه ها گفتم که در غیابم به خانه دستبرد زده شده است. لیدا زن خوبی بود و هرگز راضی به مرگ او نبود.
در پایان جلسه هیات قضایی وارد شور شد و دیروز قضات دادگاه حمید را به قصاص و شلاق محکوم کردند. طاهره نیز به اتهام معاونت در قتل به زندان محکوم شد.

http://www.aftabir.com
کد N1845627