مجری معروف ممنوع التصویر، مجری برنامه سال تحویل شد!

محمد سلوکی,عکس محمد سلوکی,محمد سلوکی عکس,محمد سلوکی اینستاگرام,عکس,فیلم,دانلود,هفت سین,نوروز,نوروز 97,نوروز97,سال تحویل,سال تحویل 97,سال تحویل97,برنامه,برنامه سال تحویل,برنامه سال تحویل97,برنامه سال تحویل 97,ممنوع الکار,ممنوع التصویر,مجری,مجری ممنوع التصویر,حاشیه,هنرمند

مجری معروف ممنوع التصویر، مجری برنامه سال تحویل شد! | زمانی که پخش سری جدید برنامه «سین مثل سریال» که اجرای آن را محمد سلوکی بر عهده داشت به امیر حسین مدرس واگذار شد ممنوع التصویری این مجری تلویزیون به نوعی تأیید شد.

به گزارش آفتاب، زمانی که پخش سری جدید برنامه «سین مثل سریال» که اجرای آن را محمد سلوکی بر عهده داشت به امیر حسین مدرس واگذار شد ممنوع التصویری این مجری تلویزیون به نوعی تأیید شد.

دلیل این اتفاق این بود که محمد سلوکی بدون اعتنا به هشدارهای مسئولان وزارت ارشاد راهی ترکیه شد و اجرای اختتامیه جشنواره عصر را به عهده گرفت. همین مسئله موجب شد تا نخستین تبعات آن، ممنوع التصویری این مجری باشد. حال به نظر می‌رسد ممنوع الکاری سلوکی به پایان رسیده است چون طبق گزارش رسیده محمد سلوکی قرار است در ویژه برنامه‌ای اجرای برنامه سال تحویل شبکه دو را انجام دهد.

عوامل سازنده این برنامه قصد دارند از هنرمندان مطرح و شناخته شده برای حضور در این برنامه استفاده کنند.

http://www.aftabir.com
کد N1837891