خلاصه بازی دیروز استقلال الهلال | برد 1-0 در برابر رقیب دیرینه عربستانی +حواشی و فیلم

خلاصه, خلاصه بازی, خلاصه بازی استقلال, خلاصه بازی استقلال الهلال, خلاصه بازی امروز استقلال, خلاصه بازی امروز استقلال الهلال, خلاصه استقلال الهلال, بازی امروز استقلال, بازی استقلال الهلال, فیلم بازی استقلال الهلال, نتیجه بازی استقلال الهلال, الهلال, خلاصه استقلال نفت, خلاصه استقلال الهلال امروز, خلاصه استقلال نفت تهران, استقلال الهلال عربستان, خلاصه استقلال الهلال عربستان, خلاصه بازی استقلال الهلال عربستان, استقلال الهلال امروز, بازی دیروز استقلال, بازی دیروز استقلال الهلال عربستان, بازی دیروز استقلال الهلال, خلاصه بازی دیروز استقلال الهلال, خلاصه بازی دیروز استقلال, خلاصه بازی امشب استقلال, خلاصه بازی دیروز استقلال

خلاصه بازی امروز استقلال الهلال | بازی استقلال در برابر الهلال عربستان با نتیجه 1-0 به سود نماینده آبی پوش کشورمان به پایان رسید تا بعد از مدتها یک تیم ایرانی بر این رقیب سرسخت عربستانی پیروز شده باشد. مامه تیام گل استقلال را با استفاده از دست و پای مدافع الهلال به ثمر رساند! خلاصه بازی استقلال الهلال را در ادامه مشاهده کنید...

خلاصه بازی استقلال الهلال


خلاصه بازی دیروز استقلال الهلال | برد 1-0 در برابر رقیب دیرینه عربستانی +حواشی و فیلمخلاصه بازی امروز استقلال الهلال | بازی استقلال در برابر الهلال عربستان با نتیجه 1-0 به سود نماینده آبی پوش کشورمان به پایان رسید تا بعد از مدتها یک تیم ایرانی بر این رقیب سرسخت عربستانی پیروز شده باشد. مامه تیام گل استقلال را با استفاده از دست و پای مدافع الهلال به ثمر رساند! خلاصه بازی استقلال الهلال را در ادامه مشاهده کنید...

گزارش بازی امروز استقلال الهلال


استقلال در دیداری که شانس های زیادی را برای کسب برد داشت توانست با یک گل الهلال عربستان را شکست دهد تا بعد از مدت ها یک تیم ایرانی برابر نماینده قدرتمند عربستان پیروز شود. آبی پوشان این شانس را داشتند که با گل های بیشتری برنده شوند اما کم دقتی مهاجمان استقلال باعث شد تا استقلال تنها با یک گل به پیروزی برسند.
استقلال در نیمه اول با استراتژِی جالب برتر از حریفش بازی را دنبال کرد. در طول نیمه اول با تصمیم وینفرد شفر استقلال توپ را به الهلال داد با استفاده از بازیکنان سرعتی خود مثل وریا غفوری، داریوش شجاعیان و فرشید اسماعیلی از ضدحمله ها استفاده کند.
آبی های تهرانی در طول نیمه اول چند موقعیت خوب را توسط فرشید اسماعیلی، داریوش شجاعیان، مامه تیام و وریا غفوری بدست آورد اما آبی ها در زدن ضربات آخر ناکام بودند و نتوانستند از موقعیت های خوبی که نصیب آنها شد استفاده کنند.
اما الهلال در طول نیمه اول بیشتر توپ را در اختیار داشت اما به جز یک ضربه ایستگاهی اشرف بن شرقی و یک شوت المنیعی که توسط مهدی رحمتی دفع شد موقعیت خطرناک دیگری نتوانست روی دروازه استقلال ایجاد کند.
استقلال در طول نیمه اول سیاست درستی را در پیش گرفت و اگر آبی ها در نیمه دوم خوش شانس باشند حتی می توانند برنده از زمین بازی خارج شوند.
نیمه دوم با شروع فوق العاده شاگردان شفر همراه بود و آبی ها در همان دقیقه 46 بازی موفق شدند روی ضربه تیام و گل به خودی عبداالله الحفیظ به گل اول برسد. اما در ادامه انتظار می رفت شفر تحت تاثیر حملات حریف به عقب بروند اما نمایش فوق العاده بخش تهاجمی استقلال و پرس آنها از جلوی زمین باعث شد آبی ها در دقایق پایانی باقی مانده تا بازی حتی یک موقعیت گل هم به الهلال ندهند تا به نوعی آبی های ایرانی بتوانند انتقام شکست فصل گذشته پرسپولیس را از الهلال بگیرند.

شرح گل استقلال به الهلال


1-0 (استقلال): مامه تیام در سمت چپ خط دفاع الهلال را به هم ریخت و ضربه او با برخورد به پای الحفیص وارد دروازه الهلال شد.
بهترین بازیکن:
مامه تیام در این بازی به جز این که روی گل اول تاثیر مستقیم گذاشت، در تمام دقایقی که در زمین بازی نمایش خوبی در زمین داشت. فرشید اسماعیلی هم در این بازی روز فوق العاده ای را پشت سرگذاشت و مهمترین مهره تهاجمی آبی ها بود.
اتفاق ویژه:
استقلال با پیروزی برابر الهلال و با توجه به تساوی العین- الریان به صدر جدول گروهی صعود کرد و با پیروزی برابر الهلال در تعداد پیروزی در تاریخ در عدد 3 با این تیم مساوی شد.

دقایق حساس بازی امروز استقلال الهلال


دقیقه 5: پاس امید ابراهیمی تیام را در موقعیت عالی قرارداد اما وریا غفوری توپ را از او گرفت و در نهایت این موقعیت عالی از دست رفت.
دقیقه 8: توپ ربایی زیبای داریوش شجاعیان موقعیت خوبی را نصیب استقلال کرد، او زمانی که متوجه شد دروازه بان الهلال جلو آماده است ضربه اش را مستقیم به سمت دروازه زد که توپ با اختلاف زیاد به بیرون رفت.
دقیقه 12 : پاس داریوش شجاعیان باعث فرار وریا از سمت راست شد اما ضربه او را علی الحبسی به کرنر فرستاد.
دقیقه 20 : فرار اسماعیلی از سمت  چپ با پاس کات بک او همراه شد اما توپ توسط چپاروف راهی به دروازه نداشت و البته ضربه برگشتی را مامه تیام از دست داد.
دقیقه 26 : شوت المنیع در داخل محوطه جریمه را مهدی رحمتی با واکنش مناسب دفع کرد.
دقیقه 33 : ضربه مستقیم سرور چپاروف از فاصله 40 متری بدون اینکه دروازه الهلال را با خطر روبرو کند به بیرون رفت.
دقیقه 37 : ضربه ایستگاهی اشرف بن شرقی با اختلافی کم به بیرون رفت.
دقیقه 37 : ضربه چکشی چروتی از پشت محوطه جریمه با اختلاف کم به بیرون رفت تا بازی همچنان با نتیجه بدون گل مساوی در جریان باشد.
دقیقه 41 : سانتر امید ابراهیمی در دو قدمی دروازه با ضربه سر عجیب تیام در دستان الحبسی آرام گرفت.
دقیقه 53 : پاس امید ابراهیمی با ضربه سر وریا غفوری همراه شد اما با سوپر سیو الحبسی این موقعیت از دست رفت.
دقیقه 55 : وریا غفوری با خودخواهی و در حالی که چند بازیکن در کنار دست او حضور داشتند تصمیم گرفت مدافعان الهلال را دریبل بزند و این موقعیت ایده آل از دست رفت.
دقیقه 57 : شوت الشهرانی با عکس العمل زیبای مهدی رحمتی دفع شد.
دقیقه 65: پاس عالی چپاروف دو بازیکن استقلال را در موقعیت تک به تک قرار داد و خروج الحبسی و دفع او با دست باعث شد داور کارت قرمز را به دروازه بان الهلال نشان بدهد.
دقیقه 69: ضربه امید ابراهیمی با اختلاف زیاد به بیرون رفت.
دقیقه 79: شوت شجاعیان به راحتی در دستان دروازه بان الهلال قرار گرفت.
دقیقه 82 : سانتر علی قربانی از سمت چپ به اسماعیلی رسید، او در محوطه جریمه به زمین خورد اما داور این صحنه را پنالتی تشخیص نداد.
دقیقه 87 : شوت چپاروف با عکس العمل خوب دروازه بان الهلال مهار شد.

حاشیه بازی امروز استقلال


بازیکنان الهلال پیش از شروع بازی در زمین السیب نماز جماعت برپا کردند.
بازیکنان استقلال پیش از شروع بازی به خاطر سانحه هواپیمای یاسوج یک دقیقه سکوت کردند ولی بازیکنان الهلال حاضر نشدند در میانه زمین به سانحه هوایی ایران ادای احترام کنند.

جزئیات بازی امروز استقلال


هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا/ ساعت: 19
ورزشگاه السیب/ تعداد تماشاگر:
داور: ریوجی ساتو / کمک ها:  ساگاری تورو و یاری آکنه
ترکیب استقلال:
مهدی رحمتی
روزبه چشمی
مجید حسینی
خسرو حیدری
وریا غفوری
امید ابراهیمی
فرشید باقری
داریوش شجاعیان(92-بهنام برزای)
سرور چپاروف
فرشید اسماعیلی(88-محسن کریمی)
مامه تیام(77-علی قربانی)
سرمربی: وینفرد شفر
ترکیب الهلال:
علی الحبسی
اسامه حساوی
عبدالله الحفیظ(61- محمد البورایک )
یاسر الشحرانی
علی البلیحی
میلسی
عبدالله عطیف
محمد کانو(62- یاسر القحطانی)
اشرف بن شرقی
چروتی
المنیع(67- محمد الواکد)
سرمربی: رامون دیاز

اخطار:
مجید حسینی (37)
امید ابراهیمی(43)
الحفیظ(52)
چروتی(80)
اخراج:
الحبسی(67)
کد N1829143