دروازه بان استقلال در برابر الریان کیست | حسینی در برابر الریات فیکس است!

استقلال, تیم استقلال, استقلال تهران, سید حسین حسینی, حسینی و رحمتی, شفر, رحمتی, دروازه بان استقلال, بازی استقلال, لیگ قهرمانان آسیا

دروازه بان استقلال در برابر الریان کیست | سید مهدی رحمتی علی رغم اینکه در رقابت های آسیایی بیشترین کلین شیت را دارد اما نظر وینفرد شفر چیز دیگری است و او می خواهد از سید حسین حسینی در چارچوب دروازه خود در رقابت های آسیایی استفاده کند که...

بیشتر بخوانید : گل بازیکن جدید استقلال به میلان...
بیشتر بخوانید : هافبک مقدونیه ای استقلال کیست؟...
بیشتر بخوانید : استقلال و پرسپولیس در بهترین فرم!...
از مدت ها پیش این بحث مطرح شده است که دروازه بان استقلال در بازی های لیگ قهرمانان آسیا چه کسی است که البته سکوت وینفرد شفر در این باره این معما را پیچیده تر کرد.
از یک طرف شفر مهدی رحمتی را در اختیار دارد که هم در اوج آمادگی قرار دارد و هم با ١٧ کلین شیت بهترین آمار را در تاریخ لیگ قهرمانان در بین دروازه بان های ایرانی دارد.
اما طرف دیگر سیدحسین حسینی هست، دروازه بان جوانی که اخیرا موفق شده رکورد کلین شیت در تاریخ فوتبال ایران را بزند و حتی در تمرینات ریکاوری هم در اردوی تیم ملی حضور دارد.
در این بین شفر هیچ اظهار نظری در مورد اینکه چه کسی دروازه بان تیمش است نشان نداده بود؛ اما در تمرین روز گذشته استقلال سیدحسین حسینی در درون دروازه تیم اصلی ایستاد تا مشخص شود فردا او در بازی برابر الریان در درون دروازه استقلال خواهد ایستاد.اما به جز این امروز پژمان منتظری به عنوان کاپیتان استقلال با شفر  به نشست خبری می رود تا مشخص شود نیمکت نشینی رحمتی در بازی با الریان قطعی است.
البته حضور منتظری در نشست خبری قبل از بازی با الریان یک پیامد دیگر هم خواهد داشت و آن هم این است که خسرو حیدری هم در بازی با الریان جایی در ترکیب استقلال نخواهد داشت چراکه او بعد از رحمتی کاپیتان دوم استقلال است و اگر در ترکیب قرار داشت به جای منتظری او به همراه شفر به نشست می رفت.
با این شرایط حسینی در بازی با الریان جلوتر از بازیکن با تجربه ای مثل رحمتی در درون دروازه استقلال خواهد ایستاد و امیدوار است با درخشش در این بازی بتواند در بازی با الهلال هم جایگاه خود را تثبیت کند.
کد N1824511