رابطه بازیگر مرد معروف با خانم مدل مشهور حقیقت دارد ؟ + عکس

بردلی کوپر,عکس بردلی کوپر,ایرینا شایک,عکس ایرینا شایک,کریستیانو رونالدو,عکس کریستیانو رونالدو,نائومی کمبل,عکس نائومی کمبل,مدل,مدلینگ,بازیگر,سینما,هالیوود,خیانت,رابطه,ارتباط,رابطه بازیگر مرد معروف با خانم مدل مشهور حقیقت دارد ؟ عکس,عکس,

رابطه بازیگر مرد معروف با خانم مدل مشهور حقیقت دارد ؟ + عکس | بردلی کوپر بازیگر هالیوودی که با نامزد سابق کریستیانو رونالدو در ارتباط بود به تازگی با نائومی کمبل مدل مشهور جامائیکایی دیده شده است که این موضوع به شایعات جدایی کوپر و شایک دامن می زند.

به گزارش آفتاب، "بردلی کوپر" بازیگر 41 ساله هالیوودی است که از آوریل سال 2015 با نامزد سابق "کریستیانو رونالدو" –ایرینا شایک 30 ساله - رابطه تازه ای را آغاز کرد.
در میان شایعات چند هفته اخیر که حاکی از جدایی این دو است،روز گذشته کوپر با مدل مشهور دیگری دیده شد تا به این شایعات قوت ببخشد.
کوپر همراه با "نائومی کمبل" –مدل مشهور 45 ساله جامائیکایی تبار- دیده شد در حالی که گرم و صمیمی برای صرف صبحانه از اتوموبیل کوپر پیاده شدند.
در طول مدت رابطه کوپر و شایک چندین بار خبر جدایی آنها در رسانه ها مطرح شد اما آنها باز در مکان های عمومی باهم دیده شدند اما این بار به نظر می رسد که پای یک مدل دیگر در میان است!
عکس بردلی کوپر و نائومی کمبل

عکس بردلی کوپر و ایرینا شایک

http://www.aftabir.com
کد N1824439