پادشاه بازی های خارج از خانه؛ پرسپولیس!

پرسپولیس, برانکو, برانکو در پرسپولس, پرسپلیس در لیگ, پرسپولیس تهران

پادشاه بازی های خارج از خانه | تیم پرسپولیس تهران که از زمان حضور برانکو ایوانکوییچ عملکرد فوق العاده ای در لیگ داشته داشته است و یک بار هم موفق به قهرمانی در لیگ برتر شده است و این فصل هم درصدد قهرمانی دوباره نیز می باشد که...

بیشتر بخوانید: هیچکدام از بازیکنان پرسپولیس در حد اروپا نیستند!...
9 پیروزی در 11 بازی خارج از خانه، آماری فوق العاده برای شاگردان برانکو ایوانکوویچ محسوب می شود. آن ها تراکتورسازی، نفت تهران، گسترش فولاد، استقلال خوزستان، سایپا، پارس جنوبی، سپیدرود، سیاه جامگان و پیکان را در خارج از خانه شکست داده اند اما نکته حائز اهمیت این است که تنها در دیدار مقابل تراکتورسازی، پارس جنوبی و تا حدی سپاهان و سپیدرود جو ورزشگاه به نفع تیم میزبان بود و در باقی مسابقات، پرسپولیس از لحاظ تماشاگر، میزبان محسوب می شد.
در این 11 بازی، پرسپولیس 22 گل زده و در واقع میانگین 2 گل در هر مسابقه را به ثبت رسانده است. علیپور با 9، منشا با 3 و احمدزاده با 2 گل بهترین گلزنان تیم پرسپولیس در این مسابقات هستند.
رکورد پیروزی متوالی سرخ ها 4 برد است که مقابل استقلال خوزستان، سایپا، پارس جنوبی و سپیدرود بوده است. آن ها دو بازی قبلی خود را نیز برده اند و حال اگر در مقابل صنعت نفت، استقلال و پدیده پیروز شوند، رکورد شکنی خواهند کرد.
دریافت 5 گل در 11 مسابقه نیز حکایت از عملکرد بسیار خوب خط دفاعی پرسپولیس دارد و آن ها می توانند این رکورد را به 3 بازی 1 گل هم برسانند.
هفته دوم/ تراکتورسازی 1 پرسپولیس 2 (منشا، کامیابی نیا)
هفته سوم/ نفت تهران 0 پرسپولیس 3 (طارمی 2 گل، احمدزاده)
هفته پنجم/ گسترش فولاد 0 پرسپولیس 3 (طارمی، علیپور، احمدزاده)
هفته هفتم/ سپاهان 2 پرسپولیس 2 (علیپور، طارمی
هفته نهم/ اس خوزستان 1 پرسپولیس 3 (علیپور 2 گل، خلیل زاده)
هفته یازدهم/ سایپا 0 پرسپولیس 2 (گل به خودی، علیپور)
هفته سیزدهم/ پارس جنوبی 0 پرسپولیس 1 (مصلح)
هفته پانزدهم/ سپیدرود 0 پرسپولیس 1 (علیپور)
هفته شانزدهم/ فولاد خوزستان 1 پرسپولیس 1 (منشا)
هفته نوزدهم/ سیاه جامگان 0 پرسپولیس 1 (علیپور)
هفته بیست و یکم/ پیکان 1 پرسپولیس 3 (علیپور 2 گل، منشا)
کد N1823433