خلاصه بازی بارسا بتیس | بارسلونا 5-0 بتیس را له کرد | توفان دیشب در بتیس! +فیلم

خلاصه بازی, خلاصه بازی دیشب, خلاصه بازی بارسا, خلاصه بازی بارسا بتیس, خلاصه بازی بارسلونا بتیس, خلاصه بازی بارسلونا, خلاصه بازی دیشب بارسا بتیس, خلاصه بازی دیشب بارسلونا بتیس, بارسلونا بتیس, بارسا بتیس, بازی بارسلونا بتیس, بازی بارسا بتیس, خلاصه بازی بارسا رئال بتیس, خلاصه بازی بارسلونا و رئال بتیس, خلاصه بازی دیشب بارسا رئال بتیس, خلاصه بازی دیشب بارسلونا و رئال بتیس, بازی دیشب بارسلونا رئال بتیس, بازی دیشب بارسا رئال بتیس, نتیجه بازی بارسا بتیس, نتیجه بازی دیشب بارسا بتیس, نتیجه بازی بارسلونا

خلاصه بازی بارسلونا بتیس | بازی دیشب بارسلونا بتیس در حالی با نتیجه 5-0 به سود آبی اناری پوشان بارسا به پایان رسید که نیمه اول بازی، بدون گل تمام شده بود. نیمه دوم بازی بارسلونا بتیس اما ماجرای دیگری داشت؛ راکیتیچ یک گل، و لیونل مسی و لوئیس سوارز هر کدام دو گل برای بارسا به ثمر رساندند. خلاصه بازی دیشب بارسلونا در برابر بتیس را در ادامه ببینید...

بیشتر ببینید: خلاصه بازی رئال بارسا .خلاصه بازی دیشب بارسلونا - بتیس


خلاصه بازی بارسا بتیس | بارسلونا 5-0 بتیس را له کرد | توفان دیشب در بتیس! +فیلمخلاصه بازی بارسلونا بتیس | بازی دیشب بارسلونا بتیس در حالی با نتیجه 5-0 به سود آبی اناری پوشان بارسا به پایان رسید که نیمه اول بازی، بدون گل تمام شده بود. نیمه دوم بازی بارسلونا بتیس اما ماجرای دیگری داشت؛ راکیتیچ یک گل، و لیونل مسی و لوئیس سوارز هر کدام دو گل برای بارسا به ثمر رساندند. خلاصه بازی دیشب بارسلونا در برابر بتیس را در ادامه ببینید...


  گزارش بازی بارسا - بتیس


در این دیدار آبی و اناری ها نتوانستند در نیمه اول به گل برسند؛ اما در نیمه دوم پنج بار دروازه حریف را باز کردند و یک پیروزی پرگل را جشن گرفتند.

تیم میزبان بازی را بهتر آغاز کرد و چیزی نمانده بود که روی ارسال رضا دورمیسی، آندرس گواردادو با یک ضربه چکشی، دروازه بارسا را باز کند؛ اما ضربه او راهی به چهارچوب پیدا نکرد.

در ادامه بازیکنان بارسا رفته رفته ابتکار عمل را در دست گرفتند و در دقیقه 11، اولین موقعیت جدی شان را روی دروازه حریف ایجاد کردند؛ اما همکاری مسی و سوارز به گل منتهی نشد.

برتری بارسا در مالکیت توپ ادامه داشت؛ اما موقعیت خاصی روی دروازه بتیس ایجاد نمی شد. در دقیقه 25، همکاری لوئیس سوارز و سرخی روبرتو، یک موقعیت خوب برای ستاره اسپانیایی ایجاد کرد؛ اما ضربه او از بالای دروازه به بیرون رفت. یک دقیقه بعد نوبت راکیتیچ بود تا با یک شوت محکم، دروازه بتیس را تهدید کند؛ اما آنتونیو آدان توانست توپ را مهار کند.

در دقایق پایانی نیمه اول بازی متعادل دنبال شد و هر دو تیم، یکی دو موقعیت خوب روی دروازه هم ایجاد کردند؛ اما نتوانستند به گل برسند و این نیمه با تساوی 0-0 به پایان رسید.

نیمه دوم با برتری بارسا آغاز شد و بازیکنان این تیم از همان دقایق ابتدایی توپ و میدان را در اختیار داشتند تا اینکه سرانجام در دقیقه 59 به گل رسیدند. روی یک ضدحمله سریع بود که پاس در عمق لوئیس سوارز به راکیتیچ رسید و او هم با یک بغل پای مطمئن کار را تمام کرد.

بعد از این گل، بتیس که یک امتیاز را از دست رفته می دید، پیش کشید؛ اما این بارسا بود که در دقیقه 64 به گل دوم رسید. روی اشتباه خط میانی بتیس، بوسکتس صاحب توپ شد و با یک پاس بی نقص، مسی را صاحب موقعیت کرد. او هم با یک شوت تماشایی، حساب کار را 2-0 کرد.

در حالی که بتیس در تلاش بود تا گل های خورده را جبران کند، بارسا در دقیقه 69 اختلاف را به سه گل افزایش داد. روی حرکت خوب مسی و ارسال راکیتیچ، این بار لوئیس سوارز در محوطه جریمه بتیس صاحب موقعیت شد و با یک ضربه چکشی، دروازه حریف را باز کرد.

برتری بارسا بعد از گل سوم ادامه پیدا کرد و بعد از یکی دو موقعیت نصفه و نیمه، این تیم در دقیقه 80 به گل چهارم رسید. این بار هم روی یک ضدحمله سریع بود که لیونل مسی صاحب موقعیت شد و بعد از جا گذاشتن دو مدافع حریف، دروازه آدان را باز کرد.

در دقایق پایانی باز هم این بارسلونا بود که موقعیت های بسیار خوبی را از دست داد تا اینکه سرانجام در دقیقه 90، لوئیس سوارز گل پنجم را به ثمر رساند. این بار هم روی حرکت خوب مسی بود که سوارز صاحب موقعیت شد و با یک ضربه دقیق، کار را تمام کرد. در ثانیه های پایانی اتفاق خاصی رخ نداد و بازی با برتری 5-0 بارسا به پایان رسید.