وضعیت مسعود کیمیایی بعد از عمل جراحی

کیمیایی, مسعود کیمیایی, عمل جراحی کیمیایی, عمل مسعود کیمیایی, عمل جرای مسعود کیمیایی, وضعیت سلامت مسعود کیمیایی, وضعیت مسعود کیمیایی, آخرین وضعیت کیمیایی, بیماری مسعود کیمیایی, بیماری کیمیایی, علت جراحی کیمیایی, علت جراحی مسعود کیمیایی, مسعود کیمیایی ممنوع الملاقات شد, بیمارستان دی, مسعود کیمیایی بیمارستان دی, مرخص شدن کیمیایی, وضعیت مسعود کیمیایی پس از عمل جراحی, وضعیت مسعود کیمیایی بعد از عمل,

وضعیت مسعود کیمیایی پس از عمل جراحی | مسعود کیمیایی کارگردان نامدار سینمای ایران چهارشنبه هفته گذشته تحت عمل جراحی قرار گرفت. مشکل مسعود کیمیایی، تنگی کانال های نخاعی بود. مسعود کیمیایی امروز شنبه از بیمارستان دی تهران مرخص می شود...

بیشتر بخوانید: عمل جراحی مسعود کیمیایی.
از بخش جراحی بیمارستان «دی»، حال عمومی مسعود کیمیایی رو به بهبودی است و احتمالاً با دستور پزشک امروز از بیمارستان مرخص می شود. به گفته یکی از پرستاران بخشی که این کارگردان سینما در آن بستری است، این کارگردان سینمای ایران 27 دی  برای درمان تنگی نخاع  در این بیمارستان بستری شد و پس از انجام عمل جراحی دوره نقاهت پس از عمل را سپری می‌کند و در حال حاضر به بخش منتقل شده و حال عمومی او  خوب است. کیمیایی پیش از این در تماس تلفنی که با برنامه «دورهمی» داشت به کسالت خود در ناحیه کمر و ستون فقرات اشاره کرده بود. «قاتل اهلی» آخرین ساخته مسعود کیمیایی سال گذشته در سی‌ و پنجمین دوره جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و سرانجام با حاشیه‌های فراوانی که از همان زمان جشنواره شروع شده بود آذرماه امسال در سینماهای کشور اکران شد.
او که در دوره‌های گذشته جشنواره فجر برای فیلم‌های اعتراض و جرم، نامزد دریافت جایزه بهترین کارگردانی بوده، در سال 89 سیمرغ بلورین بهترین فیلم را برای «جرم» از جشنواره گرفته است. کیمیایی ساخت فیلم‌های «قیصر»، «داش آکل»، «اعتراض»، «مرسدس»، «سلطان»، «دندان مار»، «رئیس»، «سربازهای جمعه» و...را نیز در کارنامه خود دارد.
ایلنا نیز نوشت: چندي پيش خبر بستري شدن مسعود كيميايي كار‌گردان سينماي ايران براي مداواي كمر و نخاع خود در بيمارستان در فضاي مجازي پيچيد. يكي از نزديكان مسعود كيميايي با اعلام اين خبر گفت: مسعود كيميايي در هفته گذشته و روز دوشنبه 25 دي ماه براي جراحي كمر و مداواي تنگي كانال نخاع كمر خود به بيمارستان دي تهران مراجعه كرده است و روز چهارشنبه ۲۷ دي‌ماه مورد عمل جراحي قرار گرفت. وي ادامه داد: عمل جراحي مسعود كيميايي موفقيت‌آميز بود و به بخش منتقل شد اما همچنان ممنوع‌الملاقات است.
کد N1816802