احمد نجفی در دورهمی | رابطه احمد نجفی و احمدی نژاد! +فیلم

دورهمی, برنامه دورهمی, دورهمی دیشب, دورهمی امشب, دورهمی احمد نجفی, دانلود دورهمی, دورهمی جدید, احمد نجفی تکرار دورهمی, برنامه دورهمی احمد نجفی, دورهمی فصل سوم, برنامه دورهمی دیشب, برنامه دورهمی امشب, احمد نجفی در دورهمی, مهمان دیشب دورهمی, مهمان دورهمی, خلاصه دورهمی دیشب, دانلود دورهمی احمد نجفی, فیلم دورهمی احمد نجفی, بیوگرافی احمد نجفی, فیلم دورهمی دیشب, دیشب در دورهمی چه گذشت, مهمان دیشب دورهمی, احمد نجفی کیست, احمد نجفی و همسرش, همسر احمد نجفی, احمد نجفی و احمدی نژاد, احمد نجفی در دورهمی,

احمد نجفی در دورهمی دیشب | احمد نجفی بازیگر معروف سینمای ایران مهمان برنامه دورهمی دیشب (چهارشنبه) بود. در بخشی از برنامه دورهمی، مهران مدیری با سوالاتی درباره رابطه احمد نجفی با دولت احمدی نژاد، سوالاتی پرسید که آقای بازیگر واکنش جالبی به آن داشت. برنامه دورهمی با حضور احمد نجفی را در ادامه ببینید...

بیشتر بخوانید: دورهمی محمود کلاری .
 بیشتر ببینید: دورهمی مرجان محتشم .
بیشتر ببینید: دورهمی الهه حصاری .

فیلم: احمد نجفی در دورهمی دیشب


احمد نجفی در دورهمی | رابطه احمد نجفی و احمدی نژاد! +فیلماحمد نجفی در دورهمی دیشب | احمد نجفی بازیگر معروف سینمای ایران مهمان برنامه دورهمی دیشب (چهارشنبه) بود. در بخشی از برنامه دورهمی، مهران مدیری با سوالاتی درباره رابطه احمد نجفی با دولت احمدی نژاد، سوالاتی پرسید که آقای بازیگر واکنش جالبی به آن داشت. برنامه دورهمی با حضور احمد نجفی را در ادامه ببینید...

شب گذشته میزبان احمد نجفی مجری سابق برنامه تلویزیونی صندلی داغ و بازیگر سینما بود.
احمد نجفی بازیگر و مجری سینما و تلویزیون در ابتدای صحبت هایش به سن و زادگاهش خرمشهر اشاره کرد و گفت: ابتدای جنگ من آمریکا بودم و از طریق تلویزیون وقتی متوجه شدم، آبادان و خرمشهر توسط دشمن گرفته شده؛ با هر چه سختی بود به ایران آمدم و رفتم خرمشهر.
نجفی با اشاره به آغاز فعالیت‌هایش قبل از انقلاب اسلامی بیان کرد: خیلی اتفاقی قبل از انقلاب دستیار کارگردان کیمیایی بودم و بازیگری را بعد از انقلاب و در دوران جنگ تحمیلی با پیشنهاد مسعود کیمیایی شروع کردم.
وی با اشاره به ساختار برنامه تلویزیونی صندلی داغ، درخصوص اجرای خود در آن برنامه گفت: تهیه کنندگی صندلی داغ بر عهده مرحوم حمید آخوندی و امیر جلالی بود که با توجه به همکاری های پیشین با آنها، اجرای صندلی داغ را برعهده گرفتم.

احمد نجفی و دولت احمدی نژاد


نجفی در ادامه با تاکید بر اینکه هنرمند نباید وارد سیاست شود، گفت: ما کار فرهنگی در سینما و یا تلویزیون می کنیم و من از هر طریق که بشود، برای صنف سینما و هنرمندان تا رفع مشکلاتشان تلاش می‌کنم. در همکاری با دولت نهم و دهم هم بنا را بر این گذاشتم که مشکل همکاران هنرمند را با دوستان برطرف کنم.

ماجرای ممنوع الکار شدن احمد نجفی


وی در خصوص دوران ممنوع الکاری اش و رفع آن گفت: بعد از کار «کارآگاه علوی» بدون هیچ دلیلی که حداقل خودم بدانم، ممنوع الکار شدم و به همین سبب گفتم اگر کسی به من دلیل آن را توضیح ندهد، هر کاری می‌کنم. یک روز لباس جنگ پوشیدم و پوتین پا کردم. در مسیر خدا را شکر آقای ضرغامی را دیدم. او من را به اتاقش برد و من را آرام کرد. بعد از آن اتفاق حدود ۳ یا ۶ ماه بعد آقای شمقدری، ساخت طوفان برای فیلم طبس را شروع کرد. ممنوع الکاری من در واقع قبل از دولت پیشین و با تولید فیلم شمقدری رفع شد.
مجری «صندلی داغ» درباره زندگی فعلی اش گفت: من با افتخار می‌گویم در خانه اجاره‌ای زندگی می‌کنم و هیچ وقت در هیچ جناحی نبوده‌ام. من هنوز دستمزد کارهای قبل را نگرفتم که بتوانم الان ۲۰ میلیارد بگیرم‌! ما وظیفه داریم که فیلم خوب بسازیم و با همین فیلم‌هایمان بین مردم شناخته شویم نه با شایعات دستمزد‌های میلیاردی.
نجفی در پایان پالتوی خود را که در فیلم «تاواریش» بر تن داشت، به موزه دورهمی اهدا کرد.

آخرین حرف احمد نجفی در دورهمی دیشب 


این بازیگر همچنین در پایان صحبت‌هایش، به دغدغه ساخت مسکن در مناطق آزاد و غیره اشاره کرد و گفت: از مسئولان می‌خواهم جلوی این ساخت و سازها را بگیرند و پول‌ها را صرف سرمایه ملی کنند. از دولت عزیز خواهش می کنم، جلوی خرج اضافه را در این کشور بگیرد.
کد N1816270