تجاوز گروهی به دختر 15 ساله +عکس | بدن عریان دختر در نزدیکی مدرسه پیدا شد

تجاوز, تجاوز جنسی, تجاوز به دختر, تجاوز به دختر جوان, آزار جنسی, تعرض, تعرض جنسی, تجاوز گروهی, تجاوز گروهی در هند, تجاوز در هند, تجاوز وحشیانه, حوادث خارجی, عکس, جنازه دختر, قتل دختر, قتل دختر جوان,

تجاوز گروهی به دختر 15 ساله | تجاوز وحشیانه گروهی به دختر نوجوان در هند، بخشی از این ماجرای دردناک بود. مردان شیطان صفت پس از تجاوز جنسی، دختر 15 ساله را با ضربات چاقو مثله کردند و بدن عریان دختر را در کانال آب انداختند. جنازه خون آلود دختر در حوالی مدرسه اش پیدا شد...

دختر 15 ساله هندی که در ایالت «دالیات» ازسوی چند شیطان صفت هدف تجاوز قرار گرفته بود توسط مهاجمان به قتل رسید و جسدش در یک کانال آب رها شد.


به گزارش ،سخنگوی  پلیس گفته دخترنگون بخت پس ازتجاوز وحشیانه با اصابت 19 ضربه چاقو کشته شده است.


در پی این واقعه هولناک بار دیگر مردم خشمگین به خیابانها ریخته و دست به تظاهرات زدند. با وجود اعتراض های گسترده مردم ، همچنان بر تعداد تجاوز  به دختران نوجوان  افزود می شود.


پلیس اعلام کرده  متجاوزان را شناسایی و دستگیر کرده و آنها به سزای اعمالشان خواهند رسید.


«آبهیشک گارگ» رئیس پلیس "دالیات "نیزدر این باره گفت:« یک رهگذر بدن عریان و خون آلود دخترک را در کانالی  نزدیکی مدرسه اش پیدا کرده و بلافاصله با پلیس تماس گرفته  بود. دربررسی ها مشخص شد اودوروز قبل کشته شده است.»


این در حالی است که پدر دختر ،پلیس و مقام های دولتی را در این ماجرا مقصر می داند. او در گفتگو با خبرنگاران گفته :"دخترم را دزدیده اند و پس از تجاوز به قتل رسانده اند. این واقعه به دلیل بی کفایتی ماموران پلیس وضعف  رسیدگی به پرونده های تجاوز رخ داده است."
ایران آنلاین به نقل از یاهو
کد N1815800