آخرین اخبار از زمان وصل شدن تلگرام | عذرخواهی وزیر ارتباطات از صدها هزار نفری که متضرر شدند

تلگرام, قطعی تلگرام, وصل تلگرام, وصل شدن تلگرام, قطع شدن تلگرام, فیلتر تلگرام, فیلترینگ تلگرام, فیلتر شدن تلگرام, کسب و کار تلگرام, زمان وصل تلگرام, وصل شدن به تلگرام, جایگزین تلگرام, قطع تلگرام, تلگرام بازار, تاثیر قطعی تلگرام بر بازار, قطع تلگرام تا کی, قطع تلگرام امروز, تلگرام تا کی قطع است, دلیل قطع تلگرام, علت قطع شدن تلگرام, دلیل علت قطع شدن تلگرام, مدت زمان قطع تلگرام, کسب و کار تلگرامی, وزیر ارتباطات تلگرام, تلگرام شورای امنیت, زمان وصل شدن تلگرام, اخبار تلگرام, آخرین اخبار تلگرام,

آخرین اخبار از زمان وصل شدن تلگرام | فیلترینگ تلگرام از روزهای گذشته مشکلاتی را برای کسب و کارهای آنلاین ایجاد کرده است. آذری جهرمی ضمن عذرخواهی از این کسب و کارها، از رایزنی با شورای امنیت کشور برای رفع محدودیت ها خبر داد.

بیشتر بخوانید: تاثیر قطع شدن تلگرام بر بازار .
بیشتر بخوانید: وصل شدن تلگرام؛ امیدی هست ؟
بیشتر بخوانید: علت قطعی تلگرام .
بیشتر بخوانید: جایگزین تلگرام .

وزیر ارتباطات ضمن عذرخواهی از کسب و کارهایی که به خاطر فیلترینگ تلگرام متضرر شده اند، گفت در حال رایزنی برای رفع محدودیت ها است.
در حالی که هفته گذشته حسن روحانی، رئیس جمهور، گفته بود وزیر ارتباطات قول می دهد دستش رو دکمه فیلترینگ نرود، با افزایش اعتراضات و اغتشاشات در کشور، تلگرام و اینستاگرام موقتا فیلتر شدند تا بسیاری از کسب و کارهای خرد و خانگی که به این نرم افزارها وابسته بودند، عملا تعطیل شوند.
اکنون محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات، در توییتر خود با انتشار متنی از مردم عذرخواهی کرده و گفته در حال رایزنی برای رفع محدودیت ها است.
آذری جهرمی نوشت: «یکی از جهت گیری های دولت برای حل معضل بیکاری، توسعه کسب و کارهای نوپا و فضای مجازی بوده و خواهد بود. وظیفه دارم از صدهاهزار هموطن عزیزی که بدلیل شرایط اخیر متضرر شده اند عذرخواهی کنم. با بازگشت آرامش، در حال مذاکره با شورای امنیت کشور برای رفع محدودیتها هستیم».
کد N1810587