تظاهرات در نیشابور، کاشمر و مشهد | علت تظاهرات امروز چیست؟

تظاهرات, مشهد, نظاهرات مشهد, تظاهرات در مشهد, تظاهرات امروز مشهد, راهپیمایی مشهد, راهپیمایی امروز مشهد, تظاهرات امروز در مشهد, ماجرای تظاهرات در مشهد, تظاهرات امروز, تجمع مشهد, تجمع در مشهد, تجمع مردم مشهد, امروز مشهد, در مشهد چه خبر است, تجمع مشهد, مجوز تجمع مشهد, فرمانداری مشهد, فرمانداری مشهد, تظاهرات نیشابور, تظاهرات مردم نیشابور, تظاهرات کاشمر, تظاهرات مردم کاشمر, تظاهرات امروز نیشابور, تظاهرات امروز کاشمر, علت تظاهرات مشهد, ماجرای تظاهرات مشهد, علت تظاهرات در مشهد, ماجرای تظاهرات مردم مشهد

تظاهرات در نیشابور، کاشمر و مشهد | تصاویر منتشر شده در فضای مجازی از برگزاری تظاهرات و تجمع اعتراض آمیز گروهی از مردم در شهرهای استان خراسان رضوی خبر می دهد. تظاهرات امروز در نیشابور، کاشمر و مشهد، با عنوان «نه به گرانی» در حالی برگزار شد که فرمانداری مشهد نسبت به سوء استفاده بدخواهان هشدار داده و بر بی مجوز بودن این تظاهرات تاکید کرده است.

بیشتر بخوانید: تظاهرات مشهد؛ امروز .
بیشتر بخوانید: تجمع مشهد بی مجوز است .
فیلم‌ها و تصاویری از تجمع اعتراضی شهروندان در برخی شهرهای کشور منتشر شده است. فرمانداری مشهد روز گذشته در اطلاعیه‌ای اعلام کرده بود هیچ سازمان، تشکل و یا گروهی درخواستی مبنی بر تجمع نداشته است.
فیلم‌ها و تصاویری از تجمع شهروندان در اعتراض به گرانی و وضعیت معیشتی مردم در برخی شهرهای کشور منتشر شده است.
 تصاویر و فیلم‌های منتشر شده از اعتراض‌ها نشان می‌دهد که در مشهد، نیشابور، شاهرود و برخی شهرهای جنوبی کشور مردم تجمع و شعارهایی در اعتراض به گرانی سر می‌دهند.
خبرگزاری ایلنا نیز در همین‌باره نوشته است: جمعی از مردم مشهد، نیشابور و کاشمر در اعتراض به گرانی تجمع کردند.
پیش از این در شبکه‌های مجازی از مردم خواسته شده بود در این تجمع شرکت کنند. با این حال فرمانداری مشهد روز گذشته در اطلاعیه ای اعلام کرده بود  هیچ سازمان، تشکل و یا گروهی درخواستی مبنی بر تجمع نداشته و مجوزی هم در این خصوص صادر نشده است و هر گونه اقدام احتمالی در این رابطه غیرقانونی است. لذا جهت پیش گیری از سوءاستفاده های احتمالی عناصر بدخواه، مراتب به اطلاع عموم شهروندان عزیز می رسد.
با این حال در تصاویری که به صورت گسترده در شبکه های مجازی منتشر شده است، تجمعاتی در مشهد، کاشمر و نیشابور اتفاق افتاده است و معترضین شعار مرگ بر گرانی و شعارهایی در انتقاد از مسئولان کشور سر داده‌اند.
کد N1808691