رییس اتحادیه قنادی و شیرینی فروشی در گفتگو با ایلنا؛

قیمت شیرینی شب یلدا 96 | از شیرینی تر تا کیک یزدی یلدا 96؛ چند؟

تولید , تجارت , خدمات, شب یلدا, شیرینی, قنادی, علی بهرمند, قیمت شیرینی, شیرینی شب یلدا, قیمت شیرینی یلدا, قیمت شیرینی شب یلدا 96, قیمت شیرینی شب یلدا, قیمت شیرینی تر, افزایش قیمت شیرینی شب یلدا, قیمت کیک یزدی, افزایش قیمت شیرینی

رییس اتحادیه دارندگان قنادی و شیرینی فروشی گفت: تا پایان شب یلدا به هیچ عنوان افزایش قیمت نخواهیم داشت و تمامی محصولات با قیمت مصوب قبلی به فروش خواهند رسید.

علی بهرمند رییس اتحادیه دارندگان قنادی و شیرینی فروشی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی ایلنا، در خصوص اقدامات اتحادیه برای شب یلدا اظهار کرد: همکاران ما طبق وظیفه درحال آماده شدن برای شب یلدا هستند و اتحادیه هم توسط بازرسان بر کار قنادی ها نظارت کامل دارد.

وی با بیان اینکه تا پایان شب یلدا به هیچ عنوان افزایش قیمت نخواهیم داشت و محصولات با قیمت مصوب قبلی به فروش خواهند رسید، افزود:  برای واحدهای درجه یک قیمت شیرینی تر درجه یک کیلویی 21 هزار و 500 تومان، شیرینی زبان، پاپیون و برنجی 18 هزار تومان، دانمارکی 17 هزار و 500 تومان و کیک یزدی 13 هزار تومان خواهد بود و این مبالغ مصوب شده و قنادی ها ملزم به اجرای آن هستند.

رییس اتحادیه دارندگان قنادی و شیرینی فروشی در رابطه با نظارت کامل اتحادیه بر قیمت ها اذعان داشت: با توجه به اینکه برخورد با متخلفان از وظایف سازمانی واحدهای نظارتی است در کنار آن ها بازرسان اتحادیه هم فعال هستند و بر روی قیمت ها و کیفیت محصولات نظارت کامل دارند. در هر منطقه ما 2 بازرس داریم و با آمادگی کامل به استقبال شب یلدا می رویم.

کد N1804401