شب نشینی خانواده‌ها در «همین نزدیکی»

سینما و تئاتر,همین نزدیکی

برنامه همین نزدیکی از امشب ۲۵آذر روی آنتن شبکه دوم سیما می‌رود.

به گزارش ایلنا،محمدرضا رضائیان تهیه کننده برنامه «همین نزدیکی» که از امشب به صورت یک ویژه برنامه یک هفته‌ای روی آنتن شبکه دو می‌رود، گفت: این شب‌ها ویژه برنامه‌ای با نام «همین نزدیکی» را در گروه اجتماعی شبکه دو داریم که از امشب ۲۵ آذر ساعت ۲۳: ۳۰ به مدت ۴۰ دقیقه و به صورت زنده روی آنتن می‌رود.

وی ادامه داد: در این ویژه برنامه مهمانانی از حوزه‌های مختلف ورزش، فرهنگ و هنر مثل موسیقی، سینما، تئا‌تر و همچنین بازیگران سریال‌های پرمخاطب دعوت می‌شوند و ما ضمن دعوت از این مهمانان هر شب سه مه‌مان پیشنهادی را هم به نظرسنجی می‌گذاریم تا مخاطبان با رای خود مه‌مان ویژه شب یلدا را انتخاب کنند.

رضائیان درباره مه‌مان شب اول این برنامه اظهار کرد: شبنم قلی خانی بازیگر سینما و تلویزیون در اولین شب از برنامه مه‌مان ما می‌شود و به سوالات متفاوتی پاسخ می‌دهد.

این تهیه کننده با اشاره به اینکه گفتگو با مهمانان طبق سوژه خاصی پیش می‌رود، عنوان کرد: ما درباره موضوعاتی با مهمانان گفتگو می‌کنیم که ترجیح می‌دهیم مخاطبان در برنامه ببینند ولی این گفتگو‌ها براساس این ضرب المثل که «جوجه را آخر پاییز می‌شمارند» شکل می‌گیرد.

وی درباره مجری برنامه نیز یادآور شد: فواد صفاریان‌پور کارگردان این برنامه است و مژده لواسانی اجرای این برنامه را بر عهده دارد که سال گذشته به عنوان مجری بر‌تر برنامه «سه ستاره» از نگاه مخاطبان تلویزیون انتخاب شد.

رضائیان در پایان یادآور شد: همچنین برنامه‌ای هم برای شب یلدا که شبی خاطره انگیز برای مردم ایران است در نظر گرفته‌ایم. صداوسیما هم هر سال این شب را جشن می‌گیرد و شبکه دو هم در تلاش است شب متفاوتی را برای مخاطبان تدارک ببیند که در دو بخش قبل و بعد از بخش خبری ۲۰: ۳۰ و بعد از بخش خبری ۲۲: ۳۰ روی آنتن می‌رود

 

کد N1803870