تی آر ایکس TRX بهترین ورزش برای تناسب اندام

تی ار ایکس, ورزش, فواید تی ار ایکس trx, trx

تی آر ایکس TRX بهترین ورزش برای تناسب اندام | تی آر ایکس TRX ورزشی مبتنی بر استفاده از ماشین نیست. این مفهومی کاملا پایه ای است، شما با استفاده از دو تسمه به پا یا دست خود می توانید بدن خود را به حالت تعلیق درآورید سپس از وزن بدن خود به عنوان مقاومت استفاده کنید.

تی آر ایکس TRX ورزشی مبتنی بر استفاده از ماشین نیست. این مفهومی کاملا پایه ای است، شما با استفاده از دو تسمه به پا یا دست خود می توانید بدن خود را به حالت تعلیق درآورید سپس از وزن بدن خود به عنوان مقاومت استفاده کنید. هر حرکتی که شما انجام می دهید نیاز به یکپارچه سازی هسته، استقامت، ثبات، قدرت، تعادل و هماهنگی دارد. محققان در پژوهشی در مجله تحقیقات مقاومت و تناسب اندام، تمرین های انجام شده با تی آر ایکس TRX را به نسبت نسخه های سنتی تر تمرین ها مقایسه کردند. هنگامی که به عضلات هسته بدن رسیدند، تی آر ایکسTRX  بیش از دیگر ورزش ها عملکرد بالاتری در قدرت، استقامت و انعطاف پذیری بدن داشت.

آموزش تی آر ایکس TRX  به صورت تمرین ها گسترده ای انجام می شود که بالغ بر 500 نوع حرکت مختلف برای پرورش قسمت های مختلف بدن را شامل می شود، این به صورت تسمه هایی برای به تعلیق در آوردن و به چالش کشیدن تمام بدن است. در شرایط پیشرفته تر، این تمرین ها می توانند با هم ترکیب شوند تا تمرین هایی یکپارچه و ویژه را ایجاد کنند. استفاده از بندهای تی آر ایکس TRX به منظور حفظ تعادل بدن نقطه شروع تمرین ها است. تکرار بالا هر تمرین مایه درگیر شدن بهتر شما با نوع حرکت است. شاید ممکن است احساس کنیم تمرین ها برای شروع تا چه اندازه سخت هستند، اما معمولا با شناخت بهتر و انجام دقیق حرکت، به آرامی متوجه خواهیم شد که عضلاتمان به نحوی که قبلا هرگز ندیده بودیم تا چه اندازه درگیر شده اند و تنها در زمانی کوتاه چربی سوزی بالا با تمرین های هوازی ، افزایش استقامت و قدرت را مشاهده خواهیم کرد.
تی آر ایکس TRX یک ورزش برای تمام بدن

آموزش تی آر ایکس  TRX هرگز خسته کننده نیست زیرا دارای تنوع گسترده ای از تمرین ها است که ماهیتی هیجان انگیز و سرگرم کننده نیز دارد. حالی که تمرین هایی مخصوص پاها را می دهیم در عین حال شکم ABS))، دست ها و دیگر اعضای بدن هم به چالش می افتند که این به نوبه خود یکپارچگی بالایی در تمام بدن ایجاد می کند.
تی آر ایکس TRX به معنای واقعی کلمه می تواند هر قسمت از بدن از پاها به دست ها، هسته بدن، سینه و باسن را به چالش بکشاند، این تنها با داشتن دو بند و قلاب برای استفاده در هر فضایی به مانند خانه، محل کار و یا فضای باز مناسب است. به سادگی می توانید از درب خانه و یا تنه یک درخت برای قلاب کردن بندها استفاده کنید و به راحتی هر تمرین را اجرا کنید. هر تمرین با تی آر ایکس TRX به دلیل جابجا شدن نیروی ثقل بدن نسبت به گرانش زمین، تمام بدن برای حفط تعادل خود به چالش می افتد که این به تقویت هسته بدن کمک می کند. سودمندترین چیزی که در طول ماه ها استفاده از ورزش تی آر ایکس TRX متوجه می شویم این است که میزان ثبات و تعادل هسته بدن ما بهبود یافته است.
فواید تی آر ایکس TRX

برای همه مناسب است: چه کسی باید TRX را انجام دهد؟ همه، افرادی که به یوگا و پیلاتس تمایل دارند، تی آر ایکس  TRXرا دوست دارند زیرا یک ورزش کامل است، اما همچنین برای دونده ها، دوچرخه سواران، و یا هر ورزشکار مبتدی و حرفه ای مناسب است. در اینجا دیگر سطوح مختلف ورزشی، سن و امکانات دیگر مفهومی ندارد، تی آر ایکس TRX بر پایه سادگی برای همه در هر کجا که هستن طراحی شده است.
• تقویت قلب و عروق: فکر نمی کنم تی آر ایکس TRX فقط عضلات شما را به چالش بکشد بلکه بخش های مختلف بدن شما را هدف قرار داده، در حالی که باعث افزایش ضربان قلب شما را نیز می شود. بسیاری از تمرین های انجام شده با تی آر ایکسTRX بسیاری ازعضلات نیاز به اکسیژن دارند که این مورد باعث افزایش ضربان قلب و تنفس شما می شود، زیرا حرکت های شما با تکرارهای بالا انجام می شود که مایه تقویت قلب و عروق شما می شود.
• تنوع تمرین ها: تنها با دو بند راه های نامتناهی برای استفاده از آنها وجود دارد. شما می توانید این کار را با تی آر ایکس TRX انجام دهید زیرا تمرین های شما می تواند هر چند بار که می خواهید تغییر کند. این بدان معنی است که هم ذهن و هم بدن شما در راستای تک تک تمرین ها به چالش کشیده می شوند. تنوع تمرین ها و حرکت ها راهی برای دوری از خستگی ورزشی است.برای مثال در ورزش بدنسازی به دلیل تکرار زیاد یک نوع تمرین، در طولانی مدت دچار خستگی ذهنی می شوید، اما تی آر ایکس TRX هیجان انگیز است.

مزایا دیگر ورزش تی آر ایکس TRX شامل:
• تقویت کامل بدن با استفاده از وزن بدن
• تاکید بر ثبات و قدرت هسته با هر حرکت
• افزایش تعادل و انعطاف پذیری
• افزایش قدرت
• تاکید بر حرکات چرخشی و نامتقارن
• بهبود هماهنگی و تعادل بدن
• کاهش وزن و چربی سوزی
یکی دیگر از فواید فوق العاده تی ار ایکس TRX این است که می توان آن را تقریبا در هر کجا انجام داد. وقتی آب و هوا خوب است، بسیاری از مردم از تمرین های تی آر ایکس TRX در فضای باز لذت می برند.
اگر شما هرگز ورزش TRX را انجام نداده اید، ان بار زمان آن رسیده است که فکری برای برنامه های ورزشی خود در راستای تناسب اندام داشته باشید. با تی آر ایکسTRX  لذت ببرید.
کد N1803869