خلاصه بازی پرسپولیس - بادران | پرسپولیس 2 - بادران 1 | +فیلم

خلاصه بازی, خلاصه بازی دیشب, خلاصه بازی پرسپولیس, خلاصه بازی امروز پرسپولیس, خلاصه بازی امروز پرسپولیس بادران, خلاصه پرسپولیس بادران, خلاصه بازی پرسپولیس بادران, خلاصه بادران پرسپولیس, خلاصه بازی دیشب پرسپولیس, خلاصه پرسپولیس بادران امروز, پرسپولیس بادران خلاصه, خلاصه بازی امشب پرسپولیس بادران, نتیجه پرسپولیس بادران,

خلاصه بازی امروز پرسپولیس +فیلم | پرسپولیس و بادران امروز در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند تا تکلیف تیم صعود کننده به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی فوتبال کشور را مشخص کنند. بازی امروز پرسپولیس بادران با نتیجه 2-1 به سود پرسپولیس تمام شد تا پرسپولیس این بار تجربه حذف از جام حذفی در برابر تیم های ناشناخته را تکرار نکند!


پرسپولیس اینبار غافلگیر نشد و توانست با برتری مقابل حریف دسته اولی خود جواز حضور در مرحله بعدی جام حذفی را به دست بیاورد.
شاگردان محمد ربیعی که پیش از این مقابل شهرداری ماهشهر و پیکان تهران به برتری دست یافته و جواز حضور در مرحله یک هشتم رابه دست آورده‌اند، در این مرحله تیم قدرتمند پرسپولیس را پیش رو می‌بینند. در سمت مقابل نیز پرسپولیس بعد از کسب امتیازات لازم در نیم فصل و ایجاد فاصله هفت امتیازی با جدی ترین رقیب در لیگ برتر امیدوار به حذف بادران و حضور در جمع هشت تیم نهایی جام حذفی است و امیدوار است خاطره فصل گذشته اینبار برابر تیم دسته اولی تکرار نشود.
خلاصه بازی پرسپولیس - بادران | پرسپولیس 2 - بادران 1 | +فیلمخلاصه بازی امروز پرسپولیس +فیلم | پرسپولیس و بادران امروز در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند تا تکلیف تیم صعود کننده به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی فوتبال کشور را مشخص کنند. بازی امروز پرسپولیس بادران با نتیجه 2-1 به سود پرسپولیس تمام شد تا پرسپولیس این بار تجربه حذف از جام حذفی در برابر تیم های ناشناخته را تکرار نکند!

با گزارش لحظه به لحظه این دیدار ورزش سه را همراهی کنید.
استادیوم آزادی      تماشاگر: حدود 25 هزار نفر
داور: حسن اکرمی کمک ها: محمدرضا ابوالفضلی، سعید علی نژادیان، امیرعرب براقی ناظر: مسعود مرادی
بادران:
مهدی اسلامی، ابراهیم کریمی، بهروز افشار، امید نظامی‌پور، روح‌الله نعمتی، مسعود ریگی(82 - وحید علی آبادی)، محمد آبشک، مهرداد رضایی ( دقیقه 76، مهرداد آوخ) ،امیر میربزرگی، مهدی ترکمان و کریم اسلامی
سرمربی: محمد ربیعی
پرسپولیس:
علیرضا بیرانوند، شجاع خلیل‌زاده، محمد انصاری، صادق محرمی، شایان مصلح، کمال کامیابی‌نیا، فرشاد احمدزاده( 88 محسن مسلمان)، بشار رسن ( دقیقه 78، محسن ربیع خواه)، وحید امیری(55 سیامک نعمتی)، گادوین منشا و علی علیپور
سرمربی: برانکو ایوانکوویچ
کارت زرد
گادوین منشا(21) از پرسپولیس
بهروز افشار( 34)، مهرداد رضایی (35) از بادران
شرح نیمه اول:
بادران که به عنوان میزبان این دیدار معرفی شده بود توانست با ارتباطات خود تماشاگران را به استادیوم آورده و حامی بزرگ خود مقابل قهرمان نیم فصل اول لیگ کند.
آنها در ادامه با سوت شروع بازی توانستند از زیر فشار دقایق ابتدایی پرسپولیس خارج شوند. برانکو که با نیمکت نشینی چهار مهره اصلی خود تیمی جوانتر و البته هجومی را برابر بادران به کار گرفته بود، در نیمه اول آنطور که باید نتوانست روی حریف فشار لازم را ایجاد کند و تنها یک پنالتی مشکوک آنها را به گل در این دیدار رساند.
با این حال بادرانی ها با هدایت مناسب محمد ربیعی توانستند خیلی زود این گل را روی اشتباه جاگیری خط دفاعی پرسپولیس و ضربه رضایی جبران کنند تا همه چیز برای نیمه دوم با تساوی آغاز شود.
شرح گل‌ها:
پرسپولیس 1 بادران 0 ( دقیقه 36، گادوین منشا): مهاجم نیجریه ای پرسپولیس پنالتی صورت گرفته روی بشار را برخلاف جهت حرکت دروازه بان بادران به گل اول این تیم تبدیل کرد.
پرسپولیس 1 بادران 1: ( دقیقه 40، مهرداد رضایی): ارسال مسعود ریگی با ضربه سر محکم مهرداد رضایی گل تساوی را برای بادران رقم زد تا بیرانوند چاره‌ای جز تماشای ورود توپ به دروازه‌اش نداشته باشد.
پرسپولیس 2 بادران 1 : ( دقیقه 54، شجاع خلیل زاده): ارسال کرنر از سوی بشار رسن با ضربه سر تمام کننده شجاع خلیل زاده گل برتری پرسپولیس را رقم زد.
دقایق حساس:
دقیقه 10: اولین فرصت جدی بازی را مهرداد رضایی برای بادران شکل داد که پاس عرضی او پیش از اینکه در آستانه دروازه خالی نصیب اسلامی شود توسط بیرانوند دفع شد.
دقیقه 14: اشتباهات پیاپی صادق محرمی در سمت راست می‌توانست یک خطر جدی برای پرسپولیس باشد که با پوشش مناسب شجاع خلیل زاده این توپ دفع شد.
دقیقه 15: ارسال وحید امیری با یورش شایان مصلح برای ضربه سر همراه شد که مهدی اسلامی پیش از مدافع پرسپولیس توپ را مهار کرد.
دقیقه 35: حرکت بشار رسن به داخل محوطه جریمه با خطای بازیکن بادران همراه شد که داور در سوت خود به نشانه پنالتی دمید و منشا مامور زدن آن شد.
دقیقه 38: ارسال احمدزاده با ضربه شایان در تیر دوم به منشا رسید که البته زودتر از او این اسلامی بود که توپ را راهی کرنر کرد.
دقیقه 38: ارسال کرنر با ضربه آکروباتیک علی علیپور با برخورد به تیرک دروازه یکی از صحنه های جالب توجه نیمه اول را شکل داد.
دقیقه 44: ضربه فرشاد احمدزاده از پشت محوطه جریمه با اختلاف زیاد راهی اوت شد.
دقیقه 49: ارسال کرنر برای پرسپولیس در ریباند به احمدزاده رسید اما ضربه والی این بازیکن از پشت محوطه جریمه با اختلاف کم راهی اوت شد.
دقیقه 60: روی حرکت علی علیپور و پاس او برای بشار در محوطه جریمه که با کات بک هافبک عراقی همراه شد، منشا گل دوم را به ثمر رساند. محمدرضا ابوالفضلی، کمک داور این بازی آن را آفساید اعلام کرد که در صحنه آهسته آن اشتباه او مشهود بود.
دقیقه 78: شوت دیدنی سیامک نعمتی با دفع مهدی اسلامی یک ضربه کرنر نصیب پرسپولیس کرد که در ادامه ضربه سر شجاع روی ارسال فرشاد احمدزاده سودی برای پرسپولیس نداشت.
دقیقه 80: ضدحمله سریع برای پرسپولیس و شوت منشا که توسط اسلامی دفع شد و دومین ضربه توسط نعمتی در برگشت نیز توسط مدافع بادران راهی به دروازه نیافت.
دقیقه 80: گادوین منشا قصد داشت با ضربه ای چیپ از هجده قدم دروازه بادران را باز کند که توپش با اختلاف کمی راهی بیرون شد.
دقیقه 83: یک اشتباه مرگبار از سوی بیرانوند در شروع مجدد بازی و ضربه او که به آوخ برخورد کرد و در آستانه ورود به دروازه توسط او مهار شد.
نکات ویژه:
برانکو ایوانکوویچ در این دیدار به سیدجلال حسینی، حسین ماهینی، محسن ربیع خواه و محسن مسلمان استراحت داده است.
بادران پیش از این دیدار مقابل پیکان تهران و شهرداری ماهشهر به برتری دست یافته بود و پرسپولیس نیز با از پیش رو برداشتن نفت تهران به این مرحله رسیده است.
نیمکت پرسپولیس را سیدجلال حسینی، حسین ماهینی، بوژیدار رادوشوویچ، محسن ربیع خواه، سیامک نعمتی، آدام همتی، محسن مسلمان، حمید طاهرخانی، احسان علوان زاده تشکیل می‌دهند.
محمد ربیعی، سرمربی بادران در ابتدای فصل به همراه تیمش در دیداری تدارکاتی مقابل استقلال قرار گرفته بود و به تساوی بدون گل دست یافت.
پرسپولیس در فصل گذشته با شکست از قشقایی شیراز از دور جام حذفی کنار رفت تا شگفتی بزرگی را رقم بزند.
بادران نیز در فصل گذشته با شکست دو بر یک مقابل سایپا حذف شده بود. حضور در مرحله یک هشتم بهترین عملکرد آنها محسوب می‌شود.
گادوین منشا و علی علیپور گلزنان این فصل پرسپولیس در جام حذفی محسوب می‌شوند که برابر نفت موفق به ثبت گل شدند.
سعید واسعی برابر شهرداری ماهشهر، کریم اسلامی، مسعود ریگی و امیر میربزرگی مقابل پیکان نیز گلزنان بادران در جام حذفی محسوب می‌شوند.
بادران دیدار قبلی خود را در لیگ با دو گل مقابل شهرداری تبریز به سود خود خاتمه داده است. پرسپولیس نیز با برتری دو گله مقابل نفت آبادان مهیای این جدال شده است.
دو تیم در صورت برتری در این بازی در مرحله بعدی به مصاف صنعت نفت آبادان (28 آذرماه) خواهند رفت.
با توجه به محرومیت ایگور پانادیچ، رادوشوویچ وظیفه گرم کردن بیرانوند را برعهده دارد.
بیشتر بودن هواداران بادران باعث تعجب بازیکنان پرسپولیس نیز شده است و آنها با ورود به چمن به این موضوع اشاره کردند.
محمد ربیعی با حضور در استادیوم به سمت سکوهای هواداران تیمش رفت و به شدت از سوی آنها مورد تشویق قرار گرفت.
در بین طرفداران بادرانی، عمده آنها اصالتا پرسپولیسی هستند و این موضوع را عنوان کرده اند. صحبت با برخی از آنها نشان می‌دهد که بیشترشان حتی از نام بردن سه بازیکن تیم بادران هم عاجز هستند!
کد N1803446