تجاوز جنسی پس از خوراندن دارو | درآمد کثیف خانم پرستار

تجاوز, تجاوز جنسی, تجاوز به کودک, زن جوان, عکس تجاوز به کودکان, تجاوز به کودکان, تجاوز پرستار, بیمار جنسی, آزار جنسی, بیماران جنسی, کودک آزاری, پرستار زن,

تجاوز جنسی پس از خوراندن دارو | زن پرستاری که در ازای دریافت مبالغی، کودک 3 ساله را به یک بیمار جنسی اجاره می داد، توسط پلیس دستگیر و در دادگاه محاکمه شد. این زن سنگدل، کودکان را به قربانگاه می برد، جایی که پس از خوراندن دارو، بدانها تجاوز جنسی می شد. فیلمبرداری از تجاوز به کودکان و تهیه فیلم مستهجن، بخش دیگری از جرایم این پرونده بود...

بیشتر بخوانید: تجاوز مربی اسکیت به کودکان در یزد .
بیشتر بخوانید: تجاوز به دختر 18 ساله در بازداشتگاه .

بیشتر بخوانید: آزار جنسی زنان بیمار، بدست پزشک .
به گزارش آفتاب، پرستار انگلیسی که کودک ۳ ساله ای را جهت سوء استفاده جنسی در اختیار مردان بیمار قرار می داد، توسط پلیس شناسای و به دادگاه فرستاده شد.
،کلر سمنز مخفیانه پسر بچه ۳ساله‌ای را که در زمان نبودن والدینش به او سپرده می‌شد را در اختیار"آزون هیوز" که به بیماری پدوفیلیا ( کودک آزاری و سواستفاده جنسی از کودکان زیر ۱۳سال ) مبتلا بود قرار می‌داد.
کلر سمنز ۲۸ ساله با فیلمبرداری توسط گوشی تلفن همراه از آنچه اتفاق افتاد و انتقال تصاویر مستهجن به کامپیوتر خود فیلم ها برای فروش آماده میکرد.
والدین کودک که به پرستار ( سمنز) به خاطر بیرون بردن بی‌دلیل کودکشان از منزل شک کرده بودند، با بررسی متوجه جنایتی بزرگی بر علیه فرزندشان شدند و سریعا موضوع را به پلیس گزارش دادند.
«آرون هیوز» پس از دستگیری از سوی پلیس به مرکز خدمات و تامین رفاه خانواده فرستاده شد و پرونده کلرسمنز برای تحقیقات بیشتر به پلیس سپرده شد.
http://www.aftabir.com
در پی بازرسی اولیه از منزل مسکونی کلر سمنز ۲۸ساله افسران پلیس آرشیو فیلم‌های غیراخلاقی را مبنی بر سوءاستفاده جنسی از کودکان زیر ۱۳سال را از کامپیوتر شخصی سمنز کشف کردند.
سرانجام سمنز در دادگاهی که روز گذشته در کاریف بزرگترین و پرجمعیت‌ترین شهر ولز در انگلستان برگزار شد به ۱۶سال زندان محکوم گردید.
دادستان لارنس جونز در دادگاه تشکیل شده در روز گذشته گفت: در تمامی سواستفاده‌ها و تجاوزهای جنسی صورت گرفته در میان ۱۰قربانی موجود به آنان دارو خورانده شده است و آنان را تسلیم خواسته‌های بی‌شرمانه خود کرده‌اند.
گفتنی است، آرون هیوز با بیماری پدوفیلیا به بیمارستان روانی منتقل گردید.
قاضی فیب ریچارد با توصیف این جنایات به عنوان "جرایم واقعا وحشتناک" افزود: این عمل مخالف اعتقادات است و سوء استفاده از کودکان بی‌گناه و انجام فعالیت‌های ننگین در سرشت انسان نسیت و تنها حیوانات می توانند دست به چنین کارهایی بزنند.
همچنین بنابر حکم دادگاه کلر سمنز برای همیشه از انجام هر گونه فعالیت در ارتباط با کودکان محروم گردید.
افکار
کد N1803255