شهرزاد 4 در هاله ای از ابهام! | انصراف شهاب حسینی از بازی در شهرزاد4

شهرزاد, فیلم شهرزاد, سریال شهرزاد, فصل سوم شهرزاد, فصل سوم سریال شهرزاد, فصل سوم فیلم شهرزاد, عکس شهرزاد, شهرزاد فصل سوم, اخبار سریال شهرزاد, تیزر فصل سوم شهرزاد, بازیگران شهرزاد, بازیگران فیلم شهرزاد, شهاب حسینی, عکس شهاب حسینی, شهاب حسینی عکس, شهاب حسینی اینستاگرام, فصل 4 شهرزاد, شهاب حسینی شهرزاد, ترانه علیدوستی, عکس ترانه علیدوستی, ترانه علیدوستی عکس, اینستاگرام ترانه علیدوستی, شهاب حسینی و ترانه علیدوستی, ترانه علیدوستی شهرزاد, مصطفی زمانی, عکس مصطفی زمانی, مصطفی زمانی عکس

نبود شهاب حسینی ممکن است ساخت فصل چهارم منتفی شود. حال باید منتظر بود و دید که فصل چهارم بدون حضور شهاب حسینی کلید می خورد و یا کارگردان از خیر فصل چهارم این مجموعه می گذرد!

ساخت فصل چهارم «شهرزاد» منتفی به نظر می رسد.
به گزارش خبرگزاری آفتاب، تصویربرداری مجموعه «شهرزاد۳» مدتی است که به پایان رسیده است. این در حالی است که پیش از این عنوان شده بود قرار است که تا پایان بهمن ماه تصویربرداری ادامه پیدا کند. اما در سکوت خبری حدود ۲۰ روز پیش به کار خود پایان داد.
از طرفی پیش از این که زمزمه هایی از ساخت فصل چهارم این مجموعه به گوش می رسید، گویا یا نبود شهاب حسینی ممکن است ساخت فصل چهارم منتفی شود. حال باید منتظر بود و دید که فصل چهارم بدون حضور شهاب حسینی کلید می خورد و یا کارگردان از خیر فصل چهارم این مجموعه می گذرد!
زندان قصر یکی از لوکیشن هایی بود که این اواخر گروه در آن مستقر بودند.
طبق شنیده ها قرار است که داستان فصل سوم بدون هیچ برش زمانی در ادامه فصل دوم باشد.
هنوز زمان توزیع فصل سوم مشخص نیست، اما قرار است که پس از کامل شدن قسمت های بسیاری از فصل سوم، وارد بخش توزیع شود.
فصل سوم این مجموعه از ۱۰ شهریور با حضور بازیگران اصلی کلید خورده بود.
www.aftabir.com
کد N1802940