زلزله امروز کرمانشاه | 6 ریشتر زلزله کرمانشاه را لرزاند | زلزله دوباره در ازگله

زلزله, زلزله کرمانشاه, زلزله امروز کرمانشاه, زلزله ازگله, زلزله در کرمانشاه, زلزله امروز در کرمانشاه, زلزله سه شنبه کرمانشاه, زلزله امروز ازگله, زلزله اخیر, زلزله دیشب, زلزله 6 ریشتری کرمانشاه, زلزله 6 ریشتری ازگله, مرکز زلزله, زلزله اخیر, پس لرزه کرمانشاه,

کمتر از یک ماه بعد از زلزله 7.3 ریشتری در ازگله کرمانشاه، دقایقی پیش زلزله ای با بزرگای 6 ریشتر کرمانشاه و نواحی اطراف را لرزاند. مرکز این زلزله، ازگله اعلام شده است... زلزله 6 ریشتری امروز کرمانشاه، در عمق 10 کیلومتری زمین اتفاق افتاد.

زلزله ای با قدرت ۶ ریشتر استان کرمانشاه را لرزاند.
زلزله‌ای با قدرت ۶ ریشتر، منطقه ازگله در استان کرمانشاه را لرزاند. این زمین لرزه در عمق ۱۰ کیلومتری از سطح زمین اتفاق افتاد.
شاهین فتحی، معاون عملیات سازمان امداد و نجات هلال احمر در این باره به گفت: تیم‌های ارزیابی به منطقه اعزام شده و گزارشات مربوطه اعلام خواهد شد.
مشخصات کلی زلزله امروز کرمانشاه:
به گزارش آفتاب، مرکز زلزله امروز کرمانشاه در فاصله 26 کیلومتری ازگله بود.
طول جغرافیایی: ۴۵.۸
عرض جغرافیایی: ۳۵.۰۷
عمق زمین‌لرزه: ۱۰ کیلومتر
نزدیک‌ترین شهرها:
۲۶ کیلومتری ازگله (کرمانشاه)
۳۸ کیلومتری نوسود (کرمانشاه)
۴۳ کیلومتری نودشه (کرمانشاه)
نزدیکترین مراکز استان:
۱۱۲ کیلومتری سنندج
۱۴۳ کیلومتری کرمانشاه
به گزارش آفتاب، به گفته مدیرکل بحران استانداری کرمانشاه تا کنون هیچ گونه خسارت جانی از زلزله 6 ریشتری که کانون آن در 26 کیلومتری شهر ازگله رخ داد گزارش نشده است.
این زمین لرزه شهرهای ایلام ،مریوان ،پاوه ،مهاباد ،میاندواب،نقده،پیرانشهر،بوکان نیز در اثر زمین لرزه ۶ ریشتری مرز ایران و عراق لرزیدند
زلزله 6 ریشتری ازگله در استانهای آذربایجان غربی کردستان و ایلام هم احساس شده است.
زلزله اخیر ۳۵ کیلومتر با مرکز زلزله قبلی فاصله داشته است.
کد N1802030