از کیف پول همراه پاسارگاد با همکاری ایرانسل رونمایی شد

تولید ، تجارت ، خدمات,رونمایی,کیف پول اکترونیکی,کیپاد

امروز در مشهد از اولین کیف پول همراه با نام کیپاد به عنوان تحولی در صنعت پرداخت رونمایی شد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایلنا، امروز چهارشنبه 15 آذر طی مراسمی  با حضور شهردار مشهد، استاندار مشهد، مدیرعامل بانک پاسارگاد ، معاون مدیرعامل شرکت ایرانسل و جمعی از مدیران شرکت فناپرداخت اولین کیف پول همراه با نام کیپاد به عنوان تحولی در صنعت پرداخت خود رونمایی شد.

کیف پول همراه پاسارگاد از فناوری سیم کارت های ان اف سی ایرانسل استفاده می کند و اولین کیف پول آف لاین به منظور پرداخت تراکنش های خود یعنی تراکنش های زیر پنجاه هزار تومان استفاده می شود.

از جمله کاربردهای این کیف پول باید به استفاده از ناوگان حمل ونقل عمومی و خرده فروشی ها از جمله رستوران ها و مراکز خرید در کنار استفاده در مراکز تفریحی مانند سینما و تئاتر و شهربازی اشاره داشت.

براساس اعلام بانک پاسارگاد تا به امروز 350 کارت خوان ان اف سی در سطح فروشگاههای مشهد نصب شده است همچنین برنامه ریزی شده تا 20 هزار کارتخوان ان اف سی در سطح شهر مشهد نصب شود.

در حوزه حمل ونقل هم اکنون دو هزار اتوبوس، 105 گیت قطار شهری و 46 گیت بی آر تی از دستگاه پایانه کیپاد بهره مند هستند.

گفتنی است این سامانه تحولی در نظام پرداخت خود با رویکرد استفاده از پرداخت موبایلی و استفاده فناوری اطلاعات در حوزه پرداخت است که بعد از اجرای سامانه کیپاد در شهر قزوین و موفقیت این سامانه حالا به طور رسمی از این سامانه در شهر مشهد رونمایی به عمل آمده است.

 

کد N1800079