برگزاری چهارمین دوره نمایشگاه بین‌المللی صنایع مفتولی در شهر آفتاب

تولید ، تجارت ، خدمات,شهر آفتاب,نمایشگاه شهر آفتاب,نمایشگاه بین المللی صنایع مفتولی,صنایع مفتولی

چهارمین دوره نمایشگاه بین‌المللی صنایع مفتولی در شهرآفتاب برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، محمد رئوف قادری با اشاره به برگزاری چهارمین دوره نمایشگاه بین‌المللی صنایع مفتولی، سیم و کابل، اتصالات و ماشین‌آلات وابسته در مجموعه شهرآفتاب اظهار داشت: با توجه به برررسی‌هایی صورت گرفته، حضور شرکت‌ها و موسسات مرتبط با این صنعت، برای حضور در این نمایشگاه با استقبال خوبی مواجه شده و جایگاه شرکت‌های خارجی در این دوره از نمایشگاه به‌خوبی مشهود است.

مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی شهرآفتاب با بیان اینکه برگزاری نمایشگاه ایران وایر می‌تواند سبب رشد صنعت سیم و کابل در کشور شود، گفت: خوشبختانه همکاری خوبی با نماینده دوسلدورف آلمان برای برگزاری این نمایشگاه صورت گرفته و بیش از 130 شرکت داخلی و خارجی تازهترین تکنولوژی، تولیدات و خدمات خود را به نمایش عموم می‌گذارند.

وی افزود: در چهارمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع مفتولی، سیم و کابل، اتصالات و ماشین‌آلات وابسته ایران (IRANWIRE) بیش از 40 شرکت داخلی و 90 شرکت خارجی مشارکت دارند.

قادری با بیان اینکه درباره این نمایشگاه اطلاع‌رسانی خوبی صورت گرفته، بیان کرد:  ما با وسواس و جدیت دنبال استانداردسازی نمایشگاه‌ها هستیم و امیدواریم مردم نیز از این نمایشگاه‌ها استقبال و بازدید کنند.

 گفتنی است، چهارمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع مفتولی، سیم و کابل، اتصالات و ماشین‌آلات وابسته ایران از 15 تا 18 آذر هر روز از ساعت 10 تا 17 در محل نمایشگاه های بین المللی شهر آفتاب تهران میزبان مخاطبان و دست اندرکاران این صنعت است.

کد N1799885