بازیگر زن، قربانی تعرض جنسی آقای تهیه کننده! | برگ جدید پرونده فساد در سینما

هالیوود, رسوایی جنسی, فساد جنسی, فساد بازیگر, فساد بازیگران هالیوود, فساد هالیوود, هاروی واینستاین, اوما تورمن, آنجلینا جولی, عکس اما تورمن, فساد جنسی هالیوود, بازیگر زن, بازیگر زن هالیوودی,

بازیگر زن، قربانی تعرض جنسی آقای تهیه کننده! | اوما تورمن بازیگر زن معروف فیلم های بیل را بکش که کارنامه بلندبالایی در هالیوود دارد، آخرین کسی است که از آزار جنسی هاروی واینستاین تهیه کننده معروف پرده برمی دارد. غیر از اوما تورمن، آنجلینا جولی و ده ها زن دیگر از آزار و تعرض جنسی هاروی واینستاین سخن گفته اند...

بیشتر بخوانید: فساد جنسی در هالیوود .
هاروی واینستین تهیه کننده هالیوودی هر روز نسبت به روز قبل رسواتر می شود. اینبار اوما تورمن هنرپیشه فیلم مشهور بیل را بکش علیه او افشاگری می کند.
هاروی واینستین تهیه کننده هالیوودی اکنون یکی از رسواترین چهره های تاریخ هالیوود به شمار می رود.
در اکتبر ۲۰۱۷، نیویورک تایمز و نیویورکر، گزارش کردند که هاروی واینستین، تهیه‌کننده فیلم برجستهٔ آمریکایی، توسط چندین زن به آزار جنسی و تجاوز جنسی متهم شده‌است. در پی آن بسیاری از زنان مشغول در هالیوود نیز واینستین را به این اعمال متهم کردند. واینستین هرگونه «رابطهٔ جنسی بدون توافق» را تکذیب کرده‌است.
مدتی پس از انتشار اولین اتهامات، واینستین از شرکت خود، واینستین کمپانی، اخراج شد.
به دنبال این اتفاق هنرپیشه هایی مثل آنجلینا جولی نیز علیه او افشاگری کردند. جولی گفت که از سوی این تهیه کننده مورد آزار جنسی قرار گرفته بود.
اکنون اوما تورمن هنرپیشه مشهوری که در فیلم بیل را بکش بازی کرد شب گذشته در اینستاگرام رسمی خود اعلام کرد او نیز یکی از قربانیان هاروی واینستین بوده است.
اوما در حساب اینستاگرام خود نوشت: «روز شکرگزاری به همه به غیر هاروی واینستین و توطئه های کثیفش مبارک! خیلی خوشحالم که همه چیز برای رسوایی تو به آرامی پیش می رود. تو حتی لایق یک گلوله هم نیستی!»
اوما تورمن نیز یکی از قربانیان تعرض جنسی این تهیه کننده بوده است و قصد دارد طی مصاحبه ای همه چیز را علیه او افشا کند.
جام جم. دیلی میل
کد N1795526