عکس: ملکه زیبایی اسرائیل و دختر شایسته عراق! | سلفی دو دختر جوان جنجالی شد

ملکه زیبایی, دختر شایسته, عکس ملکه زیبایی, ملکه زیبایی عراق, عکس ملکه زیبایی عراق, ملکه زیبایی اسرائیل, عکس ملکه زیبایی اسرائیل, سلفی ملکه زیبایی عراق, ساره عیدان, عکس ساره عیدان, آدار گاندلمن, عکس آدار گاندلمن, سلفی ملکه زیبایی عراق و اسرائیل

عکس: ملکه زیبایی اسرائیل و دختر شایسته عراق! | ساره عیدان ملکه زیبایی عراق چندی پیش عکس سلفی خود را با آدار گاندلمن، ملکه زیبایی اسرائیل منتشر کرد و نوشت: عشق و صلح از طرف ملکه زیبایی عراق و اسرائیل! این اقدام دختر جوان عراقی جنجالی شد و واکنش های بسیاری برانگیخت...

بیشتر ببینید: فینال ملکه زیبایی روسیه +عکس.
بیشتر ببینید: ملکه زیبایی ایران را ببینید!

بیشتر ببینید: دختر کرد ایرانی در مسابقات ملکه زیبایی .
عکس سلفی ملکه زیبایی عراق و اسرائیل با یکدیگر در شبکه های اجتماعی خبرساز شد. بسیاری از کاربران عرب خشمگین شدند و با اعتراض به این عکس، اسرائیل را اشغالگر خواندند.
“ساره عیدان” ملکه زیبایی عراق در کنار عکس سلفی خود با آدار گاندلمن، ملکه زیبایی اسرائیل نوشت: «عشق و صلح از طرف ملکه زیبایی عراق و اسرائیل.» اما بعدا در واکنش به انتقادات گسترده مجبور به عذرخواهی شد.
از جمله واکنش های منفی به این سلفی از سود اسد ابوخلیل، استاد دانشگاه در ایالات متحده بود که در توئیتر خود نوشت: «ملکه زیبایی عراق با خوشحالی در کنار ملکه اشغالگری و خشونت ایستاده است.»
ساره عیدان ملکه زیبایی عراق در پاسخ به این انتقادات در صفحه اینستاگرام با اشاره به اینکه این در زمان گرفتن عکس ها ملکه زیبایی اسرائیل به او نزدیک شده نوشت: «من می خواهم از تمام کسانی که این عکس را توهینی نسبت به فلسطین تلقی کرده اند عذرخواهی کنم.
یکی دیگر از کاربران مشهور یوتیوب با نام سابرین بنونی نیز در توئیتی با اعتراض به این عکس گفت که حتی اگر قصد آن ایجاد صلح بوده این «سلیقه همه نیست.»

منبع: عصر ایران
کد N1795232